SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glucosamine KAIZEN vs HITEC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Jak wg was wypada porownanie glucosamine HITEC z KAIZEN? Cena jest podobna

Jaka jest roznica miedzy:

1. Glucosamine HCL KAIZEN, a
2. Glucosamine Sulfate KAIZEN?

dzieki za pomoc

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ciężko powiedzieć, gdy się nie stosowało obu, aczkolwiek chyba dokładnie to samo-kieruj się ceną. Tą z Hi-Teca chwalą...

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
no wlasnie cena obydwu Glucosamine KAIZENA jest ta sama (6.95$ - teraz jest promocja), wiec nawet przy tym wysokim dolarze i tak taniej niz HiTec. Jak jest lepsza, to dokupie KAIZENA, bo HiTec'a juz mam.

nie wiem tylko, czym roznia sie od siebie dwa preparaty KAIZEN?

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 65 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24422
Preparaty różnią się użytym stabilizatorem: Glucosamine HCL zawiera hydrochloride acid - czyli kwas solny, natomiast Glucosamine Sulfate zawiera jako stabilizator chlorek potasu. Różnicy w przyswajalności ponoć nie ma, ja się jednak zdecydowałem na tę z chlorkiem potasu...
6 opakowań Kaizena wychodzi taniej niż Hi-Tec, nawet z transportem lotniczym z US.

Pozdrowienia

Longus

Pozdrowienia

LONGUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
dzieki Longus, masz SOGa.. pozdro

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
A ktora Glukozamina jest lepsza, w sumie ciezko dac jednoznaczną odpowiedz ale tzreba miec na uwadze ze HITECa dostala jakas tam nagrode.

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś zamiast koksow!!!!!

Następny temat

HMB-jakie najlepsze?jakienajtańsze?

WHEY premium