SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gi do bjj Maturo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
siąść i płakać. jakie kimono? judoga lub gi do bjj! kimono to codzienny strój japończyka - tradycjonalisty. http://pl.wikipedia.org/wiki/Kimono

jak już macie pytania odnośnie szmat, zadawajcie je tu. nie ma co śmiecic w dziale. choć jest specjalny topic na pytanie o porady przy wyborze judogi / gi, podpisany "TYLKO TU", ale już nie będę was tu tępił za brak umiejętnosci czytania.
do autora postu: wdzianka maturo na forum ma spora garść osób, gdybyś poczytał (wyszukiwarka forumowa, a nawet tematy z 2-3 ostatnich stron) na pewno byś coś znalazł, bo ta firma nieraz była omawiana.

też mam wzmocnione niebieskie maturo i potwierdzam opinię o wytrzymałosci, choć dla judoki słabym punktem są spodnie - tutaj gorszej jakości.
ale że już sprzedawana jest skurczona - to dla mnie nowość. ja mam 183 cm wzrostu, a moja szmata na metce na 190. no, ale ona już swoje lata ma, teraz najwyraźniej sprzedaje się już skurczone.
rzeczywiscie, bluza jest szeroka i przez to workowata. tzn kurczy się na długośc, nie szerokość, co dotyczy też rękawów.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-10-17 11:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Ciesze sie, ze Jodan podniosl ta kwestie. Z tego co mowil moj trener judo kimono to czesc garderoby, ktora pani w Japonii zaklada po wyjsciu spod prysznica...ja tam bym w szlafroku nie chcial walczyc...

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po przerwie :]

Następny temat

Olokk to jeszcze żyje?

WHEY premium