SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

głupie pytanie-dlaczego nie ma boruty?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6090

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Prawdziwi spece trenuja teraz na macie i sie scieraja z samym soba a nie pisza bzdur na necie........

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 442
Jako ze okolicznosci sklonily mnie do zabrania glosu na tym forum pozwole sobie przy okazji sprostowac watpliwosci i nieprawdziwe informacje, ktore tradycyjnie juz pojawiaja sie na moj temat.
Wyrzucono mnie z tego forum w ramach internetowych gierek paru osob w momencie gdy zaprotestowalem przeciwko ukladom owczesnego moderatora (ktorym zostal bo ja nie chcialem) z pewna grupa internetowych pieniaczy. Pretekstem bylo posiadanie przeze mnie w podpisie linka do strony ktora miala wlasne forum. Link ten mialem od dawna, praktycznie zawsze (poza okresem gdy w ogole nie mozna bylo zamieszczac linkow w podpisie) i cala sytuacja byla wyraznym szukaniem pretekstu. Tym bardziej ze nie dano mi zadnej szansy obrony. Z powodu tego zachowania pozniej odmawialem kilkakrotnym prosbom moderatorow o powrot. Teraz tez nie wrocilem a tylko zdecydowalem sie wyjasnic kilka spraw.
Zycze wszystkim (no, prawie ;) )udanego treningu.

Paweł Ziółkowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Paulinho (vel "B") - zawsze ceniłem Twój wkład w rozwój forum, wiedzę i umiejętności.
masz tu zawsze miejsce.
wiem, że lubisz historię, ale zapomnij o zamierzchłych czasach.

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2004-11-30 11:11:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
posty boruty widac na wielu innych forach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
i?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje za mile slowa, ale raczej nie bedzie mi sie chcialo czekac z kazda odpowiedzia, ani nie lubie jak mi sie wyswietla ze wyczerpalem limit czegos tam. :( Wiec raczej dlugo tu miejsca nie zagrzeje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
a nie można Borucie przywrócić statusu doradcy?
W końcu to nie jest użytkownik nowy. Swoją wiedzę merytoryczmną udowodnił. Więc przywrócenie statucu w tym przypadku byłoby na miejscu moim zdaniem.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Jestem za

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Dobra powstal odpowiedni temat gdzie trzeba. Teraz poczekajmy co na to Moderatorzy Sztuk Walk.
I jeszcze jedna sprawa czy Boruta wogole jest zainteresowany?

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
ankietka?


szukalem Twojego gg Paablo...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla zdajacych do policji

Następny temat

Boks oglupia

WHEY premium