SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

forma na sunrise;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 578
dzieki kolego, a co z tłuszczami? jesli chodzi o aeroby to jestem na etapie 45 min, maksymalnie 1h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
1 tydzień aero po 45 min, następny 50min, next 55min, więcej jak godzina bym nie robił

Co do tłuszczy jest tyle szkół że każdy ci powie co innego

jedne kozaki powiedzą że jak obcinasz węgle to musisz dowalić tłuszczu bo mięso poleci, inni powiedzą że tłuszcz na redukcji minimalizować jak się tylko da

Musisz sprawdzić co najlepsze dla ciebie

Sam robie pierwszą w życiu "przemyślaną redukcje" i kombinuje jak moge żeby sprawdzić co dla mnie najlepsze...

Chyba rotacją węgli pojade do końca, zobaczymy co z tego wyniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 578
ok, wyjdzie w praniu, dzieki za cenne porady, pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Co do redukcji to wydaje mi sie ze tluszcz minimalizujesz jesli na sobie masz go dosc znacznie , jesli jestes jednak pociety i ilosc jest naprawde mala to trzeba go dolozyc bo przez zmniejszenie wegli i podniesienie bialka nakreca sie metabolizm do tego srodki wiadomo.. a nie chcemy przeciez tracic masy wiec trzeba kcal uzupelnic. Tak bym to widzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
Euthyrox to T4 a nie T3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ja lece 4 tydz na t3 i wcale tak strasznie smalec nieleci jak tu piszecie, diete mam DT b-4 t-1 ww-3 w DNT b-4 t-1 ww-2 tez ja caly czas modyfikuje i mysle ze taki zestaw na mnie akurat najlepij dziala bo dopiero teraz cos sie rusza z ubytkiem smalcu, aero robie rano 50min i po treningu 30min do tego dwa razy w tyg hiit
co zauwazylem to po t3 mam takie ssanie ze trzeba naprawde sie kontrolowac zeby niepodjadac, ale jakiegos cudownego zjawiska ze jjesz co chcesz i chudniesz niezauwazylem
tez mialem zagadke czy wziasc t3, ale imo nie taki diabel straszny jak go tu niektorzy maluja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
wszystko kreci sie wokol dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
a ja mysle ze wokol odpowiedniej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
dawki tez ale ja mysle ze w wiekszym stopniu wokol odpowiedniej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Farmak CRASH

Następny temat

DRUGI CYLKON

WHEY premium