SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fbw

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
czyli ten cały mój fbw jest za mało ćwiczeń i serii bo się troszkę motam

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
napisz jak ty bys ułozył ten plan , proszę

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
mam jeszcze do ciebie pytanie , czy zawodowi kulturysci tez cwiczą fbw czy przewaznie splitem lub innym treningiem

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zawodowi kulturyści biorą gh turbo i ćwiczą całe życie FBW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
chłopie schodzisz ze splita na FBW - zaniżasz objętość treningową, jak Ty masz niby urosnąć? bez sensu działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
czyli dalej ćwiczyć splitem ?
dzieki za wypowiedz daje mi to duzo do myslenia

Zmieniony przez - ricardo17 w dniu 2012-10-30 10:38:33

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
powiedz mi bo mam problem z tym ze np w ostatnich seriach praktycznie na każdą partie nie mam siły już .
to czy np jak nie zrobie tych 16 serii na klatke czy na biceps 12 seri a zrobie np 12 s na klatke a 9 s na bicepsa to czy to nie jest za mało jak na splita

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
trening chciałem zmienić bo wolno mi przybywa w obwodach z 0,5 - 1 cm na miesiąc w każdej parti uważam ze to zbyt mało , ale skoro twierdzisz ze mam pozostac przy splicie to tak zrobie a i prosze o odpowiedz na powyzsze pytanie

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
popraw technikę i odżywianie to i obwody wzrosną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny! 4 dniowy

Następny temat

Plam dla początkującego

WHEY premium