SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efedryna po clenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 295
Siema.mam do was pytanie.biorę teraz clen po 14 dniach chce wjechac na efedryne (zastrzyki 25mg/ml) i nie wiem czy brać ją solo czy mieszać z koffeina i aspiryna.mam tez johimbine hcl.jak to brać i w jakich dawkach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 295
1. WIEK: 27
2. WAGA: 81
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 42,5
-klatka: 116
-udo:
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7
6. DIETA: carb nite
-białko: 2.7
-węglowodany: 0.5
-tłuszcz: 1.75
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3,prop deca winstrol cido bold enan meta to szlo

8. TRENING: fbw
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
Bold/enan 1,5 roku
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porost
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 167
-martwy ciąg:omijam kontuzja
-przysiad: 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wystarczy kofeina +efka z aspiryny brałby acard który uwalania się w jelitach.

Johimbinę najlepiej przyjmować najlepiej naczczo oraz 30-45min przed treningiem, cardio .

Pilnuj ciśnienia, pilnuj miski.

Jakiś antykatabolik leci?
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 295
Tescia bije 300mg/week.a od jakich dawek zacząć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie sprecyzowałem Tobie dokładnie najlepiej pomiędzy efką a yohą rób przerwę kilka godzin, chociaż zdania na temat są podzielone zaraz uzasadnię dlaczego.

Efka oddziałuje bowiem na wszystkie receptory adrenergiczne, tak więc wiąże się również z wspomnianymi wcześniej receptorami alfa-2. W ten o to sposób efedryna hamuje lipolizę przez wpływ na receptory alfa-2, a jednocześnie nasila wpływając na receptory beta-2 antagonizując działanie spalania tkanki tłuszczowej, to samo robi yoha, działają jakby tak samo trochę się wypierając.
Efedrynę zaczynasz od pół ampułki następne pół daj do drugiej strzykawki , kofeina zależy w jakiej postaci ja biorę ze zwykłą kawą a acard zacznij od 150mg. Yohimbinę zacznij od 5-10mg rano , możesz nawet , wskazane łączyć z kofeiną.
Dawki zwiększasz , sukcesywnie jak pojawi się tolerancja, nie śpiesz się z podbijaniem dawek, bardziej skup się na odejmowaniu kalorii.




Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-05-10 21:49:54
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 295
Brać ja rano czy przed treningiem no i jak w dni nie treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Rano, przed treningiem bierz ECA.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl T3 - dziwne wyniki tiromel

Następny temat

InhAR + O.M.A

WHEY premium