SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dostalem gazem w twarz. help!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
witam. wczoraj przezylem nieciekawa sytuacje mianowicie pewien ochroniarz w warszawskiej potancowce nie chcial mnie wpuscic do klubu i zamiast powiedziec normalnie to uzyl gazu. dostalem prosto w twarz. do tej pory mam spuchniete oczy i piecze mnie skóra. moze wiecie jak moge sobie z tymm teraz poradzic bo nie moge wytrzymac. prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Kiedyś podczas ulicznej bijatyki ja + kumple kontra inna ekipa gościu mi psiknął gazem pieprzowym prosto w twarz chyba z odległości 15 cm (byłem zajęty jednym przeciwnikiem a drugi podleciał i mi z gazu pociągnął). Na początku nic nie widziałem, ale udało mi się w miarę opuścić tą salę gdzie się biliśmy i wyjść na zewnątrz. Potem poleciałem i przemywałem oczy wodą (zapamiętałem z lekcji Przyspos. Obronne ), po jakiś paru minutach było już dużo lepiej. Z tego co tu czytam to ten sposób z wodą z mydlinami też się wydaje dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
raczej nic na to nie pomożesz, możesz przemywać oczy wodą co jakiś czas.
Do wieczora Ci minie.
Swoją drogą co to za klub w wawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
A to dziwne że odrazu gazu użył Może mówić nie umiał??
Przyznaj sie co zrobiłeś. Chyba że byłeś na typowo remizowej potańcówce

Zmieniony przez - dean999 w dniu 2009-10-17 11:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
w wawie jestem od niedawna wiec nie wiem jak sie ten klub nazywa. pozateniony mym troszke ppijany bylem i wiecie jak to jest ;p ale pozniej jak kolega sie obudzi to sie go spytam co to byl za klub i niezwłocznie napisze ;D a co do sposobu na ból to dobrze spiienione mydlo czyni cuda ;] tylko jescze opuchlizna niech zejdzie i bedzie git. a jescze co do ochroniarza to nie wiem zz kad ale mam limo;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
No napisz napisz
Wstaw fote oczu, zamaż resztę twarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114


oto moje oczy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
coś nie wydaje mi się żebyś za darmo dostał gazem i pod oko.
Do tego byłeś jeszcze pijany i nawet nie pamiętasz skad to limo...

na limo zimne okłady a na gaz przemywaj zimną wodą(ewentualnie jak zrobiłeś,z czego pamiętaj na przyszłość że jak nie znasz składu gazu to nie wiesz w reakcje z czym on bedzie wchodził )

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
powaznie mowie nie awanturowalerm sie nic. poprostu bylem pijany i chcialem wejsc do klubu. ochroniarz mogl powiedziec lub mnie wyprosic nawet używając siły (bez udezen oczywiscie) a ten mi psikna prosto w oczy gazem i prawdopodobnie mnie udezyl. po tym jak dostalem to nie wiedzialem co sie ze mna dzieje. zaczolem sie dusic itp wiec z tad nie pamietam z kad te limo. no nic sa ludzie i parapety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jeśli jest tak jak mówisz to zawsze mozesz dochodzić swoich praw w sądzie
i na pewno prawo w takiej sytuacji jest po Twojej stronie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Watpie w jego wiarygodność skoro nawet nie wie w jaki sposób mu się oko podbiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
dlatego nie oceniam tego ochroniarza a zostawie tę ocenę sądowi(o ile w ogóle poszkodowany się zdecyduje)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tluszczu

Następny temat

Wojsko czy Policja

WHEY premium