SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do sezonowcow myslcie troche

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektorzy musza sie uczyc na swoich bledach jesli nie umieja wyciagac wnioskow z bledow innych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2542
do smoq zawsze mozesz jechac na bramki nad morze jak znasz kogos :) i zarabiac w lokalu 2 tys za miesiac + z biletow, wiec ja nie wiem czy to jest nic. Odemnie kolesie obstawiaja co roku :) rewal niechorze i jakos nikt nie nazeka a do tego kazdy robi to co lubi czyli rosnie :)A pozatym każdy z nich mowi ze nie ma nic lepszego nisz cale lato spedzic nad morzem i ze kazdy raz w zyciu powinien tego sprobowac :)

---====Im większy tym szybciej pada====---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400
lukaszmun ja tez tak slyszalem i u nas to jest dalej akyualne ja pbecnie jestem na cyklu na samych ruskach i ogulnie mowiac super czysciutka masa idzie farmadon to jest to

a tak pozatym z farmadonu mam zadarmo i dlatego ten towar
a mocne moze dlatego ze radioaktywne
jak otwieralem pudelko z silabolinem to kumpel zgasil swiatlo zeby sczaic czy ampulka przypadkiem nieswieci w ciemnosciach
hehehe aha i niemyslcie ze jestem jakims sezonowcem bo trenuje juz od 5-cu lat na silowni i do tego od 3 kyokushin

pozdro koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
MeTaXa a tu mnie masz ...slyszalem, ze duzo wlasnie chlopakow z BJJ(pewnie trenujesz) jezdzi na bramki nad morze i dobrze jak maja radoche z zycia to jednak cos z tego jest
a i do tamtego topika-ja nie sezonowiec...poprostu niedawno zaczolem konkretnie na silce trenowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Nie no panowie bez przesady. Trzeba przyznać, że ten sport to hobby, ale nie podawajcie za przykład 'kariery' bramkarzy, prosze was. Czy to jest wasz szczyt marzeń stać na bramce i męczyć się z pijanymi imprezowiczami? Nie mówie, że to jest zła praca, ale czy trzeba iść po najmniejszej linii oporu, nie można sięgnąć po coś więcej? Wszak te 2 tysiące to nie jest zawrotna suma dla której by warto było się temu poświęcić. W dzisiejszych czasach bez kreatywności, ambicji i przedsiębiorczości się daleko nie zajedzie.

Druga sprawa. Ktoś napisał, że trzeba być głupim aby ładować koks dla wyglądu. No i tu się nie zgodzę. Dobry wygląd i przekonanie o własnej atrakcyjności jest bardzo ważne na całe życie człowieka. Dodaje pewności siebie co przekłada się nie tylko na seksualne wyczyny ale także na relacje z innymi jak i pozytywnie wpływa na karierę zawodową. Dla mnie mój wygląd jest bardzo ważny i zależy od niego moje samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie mam nic rpzeciwko koksom ale zal mi 50kg gnoja i sory bo jego rocznik to 88 ktoremu koledzy powiedzieli ze jak bedzie walic ome 2 taze wtyg to to zatrzyma sod a ten wode i mu sie miesnie wyrzezbia i***** lezy teraz w szpitalu i ma duzy problem bo stawy sa czule a stany zaplane sa dosyc nie[rzyjemne dla nich a co do bramek jak ktos che to niech se stoi kazdy ma jakies ambijcje ja mam 2 kola bez zadnego stania i robie to co kocham studjuje wiec koks ejst ok ale dla ludzi rozwaznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5855
Dlatego zanim ktos sie bierze za koks tak jak np ja dopiero bede zaczynal nalezy wysluchac milion opini zainteresowac sie poczytac o tym etc wyciagnac wnioski i podjac decyzje co edzie dla mnie najlepsze a nie slepo wierzyc kazdemu kto co powie. Juz troche siedze na tym forum nic nie pisze a tylko czytam bo mam dosc jeszcze mala wiedze i doswiadczenie cykl chcialbym wziac na poczatku wrzesnia ale zanim to zrobie jak najwiecej musze sie o tym i owym dowiedziec na tym to polega tak mi sie wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
No spoko wszyscy mówicie zeby wysłuchał miliona innych opinii ,ja mieszkam we wrocławiu dosc duże miasto ,poznałem troszke ludzi wiekszych od normalnych i bijących soczek.Jedynie jeden człowiek z nich okazał sie w miare kumaty w sprawach dopingui ogólnie kulturystyki .Reszta to jakies tepe buce które ******la historyjki zasyłyszane od innych jeszcze wiekszych d****i.Jak zaczołem gadke że chce zacząc to usłyszałem 3-4 strzały tescia prolki na tydzien i do tego 100 mety Prawda jest takaze ijedynie internet daje nam wiedze ,lecz mozliwość zniechecania młodych do dopingu tutaj jest ograniczona bo to tylko monitor a nie jakby stanoł taki Grande przed tobą i ci tłumaczył ,to napewno bym sie 8 razy zastanowił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom dlatego doping nie jest dla dzieciakow niestety i wcale nie musi byc tak ze pojdzie wszytsko oki akurat ta jedna osoba moze miec sklonnosc do wystapienia danej patologi to loteria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7714
Dj_Smalec dobrze mówisz. U mnie też jest pełno pseudo koksiaży, co ćwiczą i koksują, jak lato sie zbliża-- szkoda gadać. Poprostu przyszła moda na saa. U mnie bez saa mało osób pójdzie na silke. Zaczynają ćwiczyć i od razu koks. Zobaczą kogoś większego i to już jest guru dla nich, a koleś sam nie ma pojęcia o saa, ale doradza.Myśle, że to jest wszędzie.
Zgadzam się co do internetu, to dzieki niemu a szczególnie SFD sporo dowiedziałem sie o saa, choć sam zaczęłem koksować nie majac o tym pojecia...
Ale pojechaliście po mnie i zacząłem sie uczyć. Swoją wiedzę postanowiłem przekazać na osiedlu. Dobrze, że ludzie mnie tam szanują i liczą się z moim zdaniem, więc udało mi sie pare osób doinformować o saa. Jeżeli chcą to robić, niech chociaż robią to z głową i wiedzą co moze ich czekać.
Pozdrawiam Danny2410

Moje foto http://www.sfd.pl/temat175432/strona1/
Zapraszam do działu "Doping", spotkasz tam niesamowitych ludzi i przeżyjesz niezapomniane chwile

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEŚĆ

Następny temat

1 cykl moze byc??

WHEY premium