SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deka+prolongatum/......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no sorka chlopaki ale wezcie mi odpowiedzcie.jak jakis pacjent p raz setny zadaje pytanie typu:"mam 16 lat co wziac zeby byc wielkim"to jakos uzyskuje odpowiedzi,a ja na konkretne pytanie nie moge dostac odp.deka poradzil mi 8 strzalow deczki plus 27ampulek prolki czyli 6 opakowan do tego okolo 200 stanabolu.czy to nie jest za mocny cykl jak na mnie.??myslalem ze sokojnie w 6 strzalach sie zmiescze deczki no i w tych 25 ampach prolki.sorka moze zadaje i glupie pytanie ale nie chce brac wiecej niz potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Je bac stanabol, 2600mg prola (200c5d - 65 dni), 1600 mg deki (1-8) i bedziesz duzy i wladny. Zreszta skad ty sie urwales? Ja dopiero co wrzucilem swoja rozpiske wyciochana na maxa. Tam opisalem idealnie cykl z propa i deki, poszukaj w archiwum!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
artitle czyli uwazasz ze nie ma sensu brac mniej niz 8 strzalow deki??2600mg prolki?czyli jak to wyglada w sensie zakupu?bo pacjent od ktorego biore ma jakies opakowania ze w jednym jest 5 ampulek.a jedna ampulka ile ma?w sensie czy wystarczy jak kupie 5 opakowan?sorka ale leb mam zryty b ciagle kuje do matury i nic nie moge roskminic.masz soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Bede twoim ojcem-przyjacielem teraz, 1,2,3 :

"artitle czyli uwazasz ze nie ma sensu brac mniej niz 8 strzalow deki??"

Nu. 8 to minimum. Do 5 tyg brania deki praktycznie nic sie nie dzieje! Teraz sobie wyobraz, ze ja konczysz, a nic nie poszlo. Bez sensu.

"2600mg prolki?czyli jak to wyglada w sensie zakupu?"

Mowisz. Panie dilerze, poprosze o 26 ampulek testa. Jesli nie da rady to mozesz wziac 5 opakowan. Wtedy zamiast 65 dni bedziesz bral 60 (deka - 56)

"bo pacjent od ktorego biore ma jakies opakowania ze w jednym jest 5 ampulek.a jedna ampulka ile ma?"

100 mg/1 ml

"w sensie czy wystarczy jak kupie 5 opakowan?sorka ale leb mam zryty b ciagle kuje do matury i nic nie moge roskminic.masz soga."

5 (25) opakowan wystarczy od biedy. Najlepiej 26-28 ampow.

Poza tym jak masz mature to nie baw sie w koks bo wiecej ci pozowanie do lustra i zachwyt zajmie niz nauka. To moja skromna opinia. Zrob lajtowo po maturze. Akurat na wakacje. Poza tym mam taka swoja jazde, ze koksu nie wolno brac jesli sie wazy mniej niz mierzy (-100). Wiec dowal jeszcze te kilka kilo u siebie i wyluzuj narazie. Z wyzszego pulapu - wyzsze przyrosty.

Tu masz link do mojego posta : https://www.sfd.pl/temat137481/

I jeszcze raz przekrec moj nick...

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
artitle ale ja ma wzrostu 177,a waze 74nteraz.czyli 177-100=77a no masz racje.ale ja myslalem zaczac tak od 1 maja matury mam od 10 maja do 31maja.czyli wlasnei sobie tak mysle mze zaczelo by mnie kopac dopiero po maturce..myle sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ARTLITE mialo byc&amp sorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Stary, zrobisz jak uwazasz. Ja bym te 3 kilo lapal i odpuscil przed matura. Chyba, ze masz ja w dupie. Cykl to zobowiazania. Nie tylko pamiec, ze trzeba strzykwake kupic. To jest dieta za***ista, suplementy, regeneracja, maksymalny hardcorowy trening. Zaufaj, ze to w parze z nauka nie idzie. Gdzie ci sie tak spieszy? Wrzuc na pierwszy bieg.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
"1 maja matury mam od 10 maja do 31maja"

Deke, jak pisalem, poczujesz po 5 tyg okolo. Test sie rozkreci okolo 3 chociaz niektore symptomy mozesz wczesniej poczuc (agresja, NIECHEC DO NAUKI). I potem ci temat na maturze nie podpasi, zlapiesz agresora i na ***iesz komisje. Po co ci to?

Juz nawet nie chodzi o ta nauke bo z tym kazdy sobie lepiej/gorzej razi. Ale wysiedz na tescie w jednym miejscu 2 godziny, a bedziesz ktos. Nosi po calym miescie, bez kitu.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ARTLITE napisalem ze chce cykl zaczac od maja, a matury pisemne mam 10maja i 11 maja wiec jeczcze nawet mi sie to nie wkreci.potem ustne mam 19,26 i 31 maja.wiec juz mozliwe ze troszke zacznie mnie kopac..ale rok szkolny konczy mi sie za 1,5 tygodnia.wiec jak te 2 godzinki 3 razy w tygodniu poswiece na trening to i tak od hoooja czasu bede mial na nauke.nie sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Obojetnie mi to.

Btw, jak ty chcesz 3 razy w tygodniu trenowac po 2 (!) godziny to gratuluje. Imho min. 5 razy po max 60-75 minut. 90 minut to absolutne maximum, potem miesnie zaczynaja sie zjadac po prostu. Frank Zane mowil "jesli nie potrafisz skonczyc treningu w godzine - podziel go".

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIONABOL

Następny temat

2 pytania!teratogenność i EC

WHEY premium