SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

decaject depot pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
Witam mam małe pytanie i chciałem się spytac specjalistów a więc czy jeden flakonczyli 10ml decject depot starczy na 1 cykł czy trzeba 2 takie flakony
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
a jak by do 1 flakonka dokupić 2 puchy metki to morze ta jedna by wystarczyła co?? to mój 2 cykł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
Jak napiszesz od nowa wszystko w miare logicznie, poczytasz troche na ten temat co i jak, wypelnisz ankiete, nie naj.ebiesz byków, to bedziemy rozmawiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
hmm a nie mozna bylo tego wszystkiego w jednej odpowiedzi

Zapytales dwa czy jeden Shield napisal 2

To teraz gradobicie pytan robisz

Napisz wprost wszystko co i jak co myslisz i jakie masz alternatywy i po problemie

Przyczyna poprzedza skutek....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

swedzenie po szocie

Następny temat

stanabol 10mg

WHEY premium