SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca organon

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
od nadmiaru teścia też Cie może przyblokować / to tak na marginesie
ale najlepiej założyć jeśli się tak uprałeś że jest tam to co ma być,
grunt to pozytywne myślenie ;)

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
wiem ze moze ale na pewno nie od 200 mg e4d i 200mg e7d czyli by wyszlo troche malo tego tescia bo z prolo wychodzi 180mg zawsze a z deci 190 mg wiec na tydzien wychodzi jakies 500 mg wiec to ch** a nie nadmiar ze tak powiem :) poza tym widac to po wygladzie miesni gdyby to byl sam tesc to zalalo by mnie konkretnie...kiedys bralem samego tescia to mnie okropnie zalalo a bilem tylko 200mg e3d

poza tym po kazdym strzale tescia po paru godz libido wzrasta...po dece nic takiego sie nie dzieje wiec to tez na plus.

Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2012-02-14 01:35:07

Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2012-02-14 01:35:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
mhm, po drugim strzale deci spada libido. Moze ci spadło ale napewno nie od deci. Nie ma szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
no predzej od deki niz od tescia e3d 200mg hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
własnie predzej od tescia.

Jak bijesz juz ktorys tydzien to mozliwe ze od tescia Ci spada bo tak duzo ludzi ma. Od deci po drugim strzale nie ma szans ze Ci spadnie libido.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
no to ja juz zglupialem. chcialem odstawic deke bo wszzyscy pisza ze deka blokuje masakrycznie itd. w takim razie jezeli to od tescia to co ja mam teraz zrobic zeby to libido podczas cyklu bylo wysokie jezeli wine ponosi tesc ?? mozliwe to ze w 4 tygodniu od tescia spada mi libido przy dawce 200mg e3d?? heh
co radzisz ??\
zakupilem juz proviorn biore od 2 dni po 2 tabetki ale nic nie pomoglo.
mam zakupic hcg i bic podczas cyklu ?? jajka tylko troche zmalaly



Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2012-02-16 23:36:34

Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2012-02-16 23:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dcea mocno blokuyje do tego podnosi prolaktyne co zabija libido, ale nie po drugim strzale. w 4 tygodniu NAJWCZESNIEJ poczujesz spadek libido z powodu deci, a prawdopodobnie w 5 lub 6.

Przyczyna niskiego libido moze byc wysoki estrogen. Delikatnie mozesz sprobowac zbic. Najlepie anastrazolol 0,25 co drugi dzien, a nawet 0,125 co drugi dzien. Jak za mocno zbijesz estro bedzie cytujac klasyka lipa. Mozesz tez podac ATD ale to doczytaj jak to sie je zeby bylo dobrze bo nigdy nie bralem, a wiem ze zbija estrogen i na tym włsciwie sie konczy moja wiedza na temat atd. nie interesoawlem sie tym zbytnio ale wiem ze ludzie chwalili brane w tym celu.
Hcg bardzo dobry pomysl bic w trakcie cyklu, nie tylko jak libido slabe. Bij 500 (nie 5000) jednostek 2 razy w tygodniu. Podskurnie, zeby niepotrzebnie sie nie kluc po miesniach .

Pomysl czy libido nie moglo spasc z innych przyczyn np przetrenowanie albo stres.

a powiedz mi jeszcze jakiego tescia konkretniew bijesz? enen, miks, cypio, prop? i jakiej firmy.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-02-17 00:24:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
ok dzieki za rady

z libido jeszcze az tak zle nie jest...bo od czasu do czasu z rana po przebudzieniu nieraz jest ochota na seks.

arimidex jest dostepny tylko na recepte ?? jesli tak to nie mam szans go dostac nigdzie heh

bije polskiego enana.

hcg i clomid wolalbym miec apteczne. mozesz mi powiedziec co ma mowic moja laska u lekarza zeby dostac na to recepte >??:D

jakbym przestal bic juz deke i zakonczyl ja na 3 strzalach po 200mg a od 8 tyg zaczalbym bic winstrol to czy konieczne byloby hcg do odbloku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jeszcze nie spotkałem sie z niedzialajacym hcg od dila. jedynie provigil raz dzialal raz nie, ale to pewnie wina przechowywania/transportu. Właśnie bije hcg z apteki i nie czuje roznicy miedzy tym od dila.

Podejrzewałem, ze bijesz enan. Wielu ludzi skarzy sie na enanie na spadek libido, zamulenie, senność, kiedy bijac inne estry libido masakryczne i samopoczucie jak młody Bóg. Nie wiem czemu tak jest w koncu to i to testosteron ale to czeste dla enana.

Hcg bardzo wskazane do dobloku. Zamiast clomidem mozesz sie odblokowac nolva. Mysle ze to i to powinno dzialac od dila.

Njlepiej jak chcesz miec wszystko jasne pojdz na badania krwi i zbadaj testosteron, estradiol, prolaktyne za kazde z tych badan zaplacicz 10-20 zł i bedziesz miał jasnosc czy problem lezy w hormonach czy poprostu spadlo bo spadlo/czy tak na enana reagujesz.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
bardzo dziekuje za rady

jeszcze jedno pytanie czy mozna teraz miedzy 6-7 tygodniem zmienic enana na cypionat ?? (nigdy go nie bralem) propa nie chce bo kiedys bralem i zle sie po nim czulem ale dzialal. susta to tez krtoki estr wiec wole tez odpuscic. chyba ze jakis MIX .., z tym ze oma mnie strasznie zalewa mimo ze jestem ektomorfikiem to na omie nie mam szans utrzymac rzezby jak na enanie.
ja na enanie samopoczucie i libido gdzies do 4 tygodnia super pozniej gorzej ale da sie przezyc. na proppie strasznie sie czulem i na omie takze...

co radzisz ?? jechac do konca cyklu na enanie ??

Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2012-02-17 11:15:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron PPL

Następny temat

Real czy fake????

WHEY premium