SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca organon

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
fajnie mi sie czytalo te twoje wypociny od poczatkowej do koncowej tresci i mowie ci nara! nie szukam zaczepki forumowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
lol a czy ja szukam haha nic smiesznego nie napisalem...mam podorbke ale co z tego jak 90 procent sterydow na czarnym rynku to podrobki i undery....nawet taki prolongatum gdzie wszyscy byli pewni m.in na tym forum ze nie oplaca sie go podrabiac,ze na pewno nie itd a tymczasem ja mialem WAŁKA NA 100 PROCENT co nie oznacza ze nie dzialal.

co do nerek to nie zauwazylem innej barwy moczu itd wiec moze histeryzuje ale jak ktos z was mial po jakim kolwiek sterydzie po paru godz od iniekcji bol w okolicach nerek to prosze niech napisze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
a moja opinia jest taka ze 90 % towaru w polsce dziala "tescie ,deki" z jakiego kolwiek labu UG. A TE 10% to wlasnie produkty "apteczne" sa walowane, nie mowie ze nie ma apteki org,ale nie dla wszystkich.Co do prolki ciezko mi w to uwierzyc ze sa walki.a z nerkami idz do lekarza,albo przestan jezdzic na rowerze bo jest zimno:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
no ok ok nie wiem czy warto z tymi nerkami bo mocz jest ok.
czyli sadzis ze lepeij kupowac undery niz apteczne u dila ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
ale co ty z tym moczem,mysle ze wkrecasz sobie i tyle. ja nie sadze ja dalem swoja opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
nic po prostu jezeli dzieje sie cos z nerkami to zmienia sie barwa moczu...to taki 1wszy objaw ze cos nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2892
kluivert ,osoby które znają tą deke tylko ze zdjęć lub kolega kolegi, któremu kolega powiedział że słyszał na siłowni że to lipa nie mają pojęcia o czym mówią. Takimi ludżmi się nie sugeruj. Brałem tą dekę rok temu i działa jak trzeba. Mam porównanie do dwóch underów , które brałem wcześniej więc wiem o czym mówię. Jak ją masz już pod ręką to testuj. Jak bedzie wyglądał twój cykl?

daleko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
pit autor wspomniał że foto nie jest jego ale mniejsza o to ta deka to wał w 1o1% wbijaj śmiało zapewne jakiś teść tam jest zaniżony :)

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
hmm nie sadze aby byl tam tesc poniewaz po 2 strzale deki spadlo mi libido...a do teog biore tescia gdzie do 4 tygodnia libido bylo bardzo wysokie(cykl 1-16 tesc,2-14 deka), wiec na moje to wszystko jest jak powinno byc. Idac tokiem rozumowania ze na pewno jest tam tesc libido nie moglo by po prostu spasc a jeszcze wzrosnac. JEDYNE co tam moze byc to zanizona dawka nandrolonu. Nerki tez mnie nie bola pomylilem to z bolem plecow odcinika ledzwiowego heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron PPL

Następny temat

Real czy fake????

WHEY premium