SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca+m1t

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uriel ja nie mowilem o takim typowym kicku tylko o 'dawce uderzeniowej'.. pamietasz nasze rozmowy nt farmakokinetyki ??

ziki wogule jaki ty sie koks zrobiles
ja dopiero po zimie bede na salbutamolu i keto jechal i to na tyle w tym roku

m1ta zostaw sobie na nastepny cykl.. z propem.. bedziesz mial fajna wycinke tej omnadrenowej masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Może tak: Deca oraz WInstrol uzupełniają się wyśmienicie - dlatego, że Nandrolone oliwi stawy daję łądną masę - słabo aromatyzuje jest wysoko anaboliczny - z kolei WInstrol jest pochodną DHT daje twardy mięsień jest anty-progestanikiem - nie wime jak to napisac poprawnie - przyczynia się do zminimalizowania ryzyka wystąpienia ginekomastii zarówno progesteronowej jak i estrogenowej. WInstrol ma tendencję do wysuszania więc i stawy są narażone dodanie Deci automatycznie tworzy najpopularniejszą kombinację.

Z kolei front z Sustanonu zawierającego 4 estry - które działają od razu wydaje mi się nieuzasadniony - natomiast Nandrolone wykazuje działanie po dobrych 3-4 tygodniach - podbijając koncentrację środka na początku mamy od wysoki poziom substancji, dzięki czemu możliwe jest skrócenie czasu potrzebnego na doświadczenie efektów Nandrolonu.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no na nandro generalnie jest problem z deficytem 'silnych' androgenow, bo jest inhibitorem 5-&945;-reduktazy, wiec winsa generalnie uzupelnia ten deficyt dht'owych hormonow..
ale nie wiem po**** to pisac jak to wszyscy wiedza

ze spice'm gadalem kiedys o dece+winsie (w chwili slabosci hrhr) i mi odradzal.. poszuakm tych meili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do 4 estrow w omie.. to chyba prop tam dziala 'od razu' a jego dawka jest znikoma...
(ale przyznaje, nawet nie wiem jakie inne estry sa w skladzie wiec moge sie mylic)


Zmieniony przez - om w dniu 2004-09-16 15:37:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
ale nie wiem po**** to pisac jak to wszyscy wiedza

Po takiego hooja, że każdy slyszal o kombinacji deca/winstrol ale nie kazdy wie dlaczego

Propionte oraz Phenylopropionate dzialaja od razu!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
ale chyba jeszce lepsza kombinacja tesc deca i na koncu przez 4 tyg wino ????

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
"ja dopiero po zimie bede na salbutamolu "

ja tez ,tylko ze ja jakos w listopadzie

Om next bedzie cos innego lepszego na wycinke jak mowisz:) a M1T na dniach powinienem miec ,a wiec wezme jak Dd radzi na koniec,bo na tym cyklu pewnie myslisz ze zaleje mnie itd.,ale diete bardziej daje wysokobialkowa i aeroby daje oraz dodam eca z czasem ,a wiec nie bedzie tak zle
Jeszcze zobacze jak na Dd M1T zadziala bo juz jakis czas to bierze...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziki2000... jak sie odblokowujesz po m1t? Podaj srodek i dawki 6-oxo czy clomid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Clomid 36 tab...standard...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opisz jak wyglada Twoj cykl bede wdzieczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczepienie na grype a kuracja

Następny temat

Kasowanie postow innych modow

WHEY premium