SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca+m1t

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak samopoczucie i libido przy winsie i dece?

bo to glowne problemy z m1t'em..(nie mowiac o polaczeniu z deca)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja pisalem o pierscieniu pirazolu, spice pisal o podobnych wiazaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
to jest połączenie na mega blokade, samopoczucie pewnie takie że się nie chce nic ale rośnie się napewno fajnie tak myśle...

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
"to ja pisalem o pierscieniu pirazolu"

czyli Ronin widocznie powtarzal,bo czytalem to na IS

Co do M1T to w usa ludzie co biora to samo czesto narzekaja wlasnie na samopoczucie,ale nie jest to przeciez regula...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
winko + deca = OK

ale pod warunkiem ze deca w niewielkiej ilosci 200-300mg i przez mozliwie krotkiokres 8-10 tyg; w innymy przypadku moze dojsc do totalnego zblokowania przysadki

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
1-t blokuje blokuje naprawde jak malo które "prawdziwe" saa... jest szybki i skuteczny ale to jego spora wada

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Czasami warto pocierpiec ta pare lub parenascie tyg.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Nie wiem czemu ale mi sie wydaje ze tutaj panuje opinia ze niektre saa blokuja a inne nie, wszystkie blokuja mnie lub wiecej, zaleznie od dawki i dlugosci stosowania oraz od organizmu przyjmujacego ten saa.
Deka i tak blokuje i tak czy z winem czy nie ale wino zapobiega w jakims stopniu gino progesteronowe(i tak zadkie), przytrzymuje libido a deka znowu zmniejsza prawdopodobienstwo kontuzji na winstrolu.
Z tych powodow polaczenie deci z winem nie jest zle i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nie no wiadomo, ze wszystkie... kazda zwiekszona sztucznie dostarczona dawka hormonu zmniejsza jego naturalną produkcje.. co do wina i deki to sie nie wypowiadam bo Lifter wie to 100 razy lepiej, ale 1-t to jest bloker pierwsza klasa... i łączenie go z deką to jest szalenstwo...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Tzn slyszalem ze mt1 mocno blokuje sam w sobie i kikla osob musialo robic odbloki 2 razy po cyklu z nim wiec raczej z deka gwarantowany dydus z gumy i jajka maluskie oj maluskie.... a i deprecha sie moze przyplatac mo takich zachwianiach hormonalnych....
Dlatego sie pytam co zlego w testosteronie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczepienie na grype a kuracja

Następny temat

Kasowanie postow innych modow

WHEY premium