SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

debiuty 2013- fitness sylwetkowe- realne?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wygląda dobrze Ale szlifuj pozowanie
I czekamy na aktualne foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Sorki za spam, ale figurka - marzenie. Bardzo podoba mi się stosunek szerokości Twoich pleców do talii. Pozdrawiam i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 709
Przedstawiam Wam fotkę z 28.12.2012 r., możecie ocenić moje postępy w pozowaniu przodem i sylwetki. Obecnie mam kontuzję w prawej nodze wiec bieganie odpada, pozostała mi jazda na rowerze stacjonarnym.
Jeżeli nie wykuruję się dobrze, to moje wystąpienie na zawodach sylwetkowych jest pod znakiem zapytania, ponieważ spalenie tłuszczyku w obrębie brzuszka wymaga dużo wysiłku.
Przesadziłam z lekka z tym bieganiem i mój organizm dał mi do zrozumienia, że tak dłużej nie pociągnie;).




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ciuchach bardzo okay, choć faktycznie widac, że w rejonie brzucha jest troszkę tkanki tłuszczowej... Osobiście wydaje mi się, że jest to związane z podwyższonym poziomem kortyzolu. Sama piszesz, że jesteś na skraju wypalenia

Spróbuj skontaktować się z moderatorem Faftaq lub ŁukaszK, być może oni będą mogli Ci z tym pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 240
Też mam zamiar wystartować w debiutach 2013, chociaż jeszcze się zastanawiam czy nie wystartować dopiero w 2014. Aktualnie jestem na treningu i diecie masowej, jednak z tkanką tłuszczową nie mam aż takich problemów, mój trener (Bogdan Szczotka) pilnuje mnie aby mnie nie zalało. Jak zrobię fotki to wstawię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 709
Jeśli chodzi o moją kontuzję jest już lepiej, ja skontaktowałam się z lekarzem. 4 stycznia mam wizytę jeszcze u ortopedy.
Obecnie skupiam się na treningach aerobowych, główny priorytet to spalić tłuszczyk:)
Od przyszłej soboty zaczynam pracować z pulsometrem, będę kontrolować puls, czas wykonywania aerobów oraz dietę, która stanowi bardzo ważny punkt w osiągnięciu mojego celu.

Obecnie uczęszczam na kurs trenera personalnego, jestem też troszkę takim samoukiem, chcę dobrze poznać swój organizm. Uważam, że każdy jest inny, żeby dojść do sukcesów trzeba bacznie obserwować swój organizm, notować ilość spożywanych kalorii, modyfikować trening itp.
Na razie nie mam żadnego trenera, który szczegółowo zajmuję się mną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Loka_88
Na razie nie mam żadnego trenera, który szczegółowo zajmuję się mną.


Tym bardziej należy się uznanie za efekty pracy

Dawaj znać, jak idzie z przygotowaniami. Foty mile widziane


Masz już kostium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 709
Dzięki za pochwałę.
Obecnie nie mam kostiumu z tego co wiem musi być czarny i dowolny, ale już się tym interesowałam i można sobie taki kostium zamówić na odpowiedniej stronce. Do tego muszę znać swoje wymiary, a na razie wiadomo, wymiary w obwodach muszę trochę zmniejszyć;)
Fotki prześle jak zrobię postępy, czyli ok. 1 miesiąc, chcę skupić się na treningach i diecie.
Połączenie moich treningów, studiów, zmusza mnie do przeprowadzki do profesjonalnej siłowni w Gdańsku, planuję również tam odbywać praktykę trenera personalnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia
Niech MOC będzie z Tobą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zakwasy

Następny temat

moja redukcja na 12 tyg czyli nowe ciało do lutego

WHEY premium