SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

debiut ssa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
.Z clomidem planuje 2 tyg po ostatnim strzale pierwszy tydzien po 2 tabsy potem po jednym jak cos źle to mnie poprawcie.A z nolvą nie mam koncepcji czy brać male dawki podczas cyklu czy tylko wrazie czego uderzyć prosze o pomoc w tej kwesti. Pozdrawiam

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
10-14 dni po ostatnim strzale enana bierzesz 3 dni po 100mg reszta 50mg clomu, novle tylko w razie gino. ATD lepiej sie sprawdzi jak sie boisz o wysoki estrogen na cyklu

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
Jeszcze zamierzam oba produktu wziąsć z Jelfy , chyba dobry wybór? Prosze o opinie

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodaj zdjęcie, wymiary sugerują, że możesz być trochę zalany
Jesteś zdecydowany na taki cykl na początek? Może jesteś jeszcze w stanie osiągnąć jakieś przyrosty na ogólnodostępnych suplementach? Nie rozumiem do końca informacji o tłuszczach ( ankieta ). Trochę wbrew logice budowania masy. Tłuszczami najlepiej podbijesz kaloryczność. Dodaj dietę do odpowiedniego działu bo jednak kuleje. Stosowałbym przez cały cykl osłonę, nawet przy małych dawkach mety.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
To prawda rzeźby nie ma ale narazie to nie mój cel. A jeśli chodzi o osłonki to za małe dawki mety moim zdaniem i nei ma sie co przejmować ;)

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Zaczniesz sie przejmowac jak Cie beda bebechy bolec:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosowałbym przez cały cykl osłonę, nawet przy małych dawkach mety.
Nie mogę już edytować
Sorry za błąd, nie doczytałem dawki dobrze. Oczywiście stosowałbym osłonę przy 20 mg/dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
Pytałem sie wielu doświadczonych osób na ten temat i powiedzieli ze przy 20mg zbędne. Jak jeszcze jakies uwagi do cyklu to napiscie bo zaczynam 1 września.

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
Odświeżam . Chce sie dowiedzieć czy osłonki będą potrzebne , reszta dopieta juz na ostatni guzik.Jak jakies jeszcze inne uwagi do cyklu to pisać. Pozdrawiam

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Jak meta to oczywiscie ze musza byc, wal 2 tabletki sylimarolu 70mg do kazdej porcji mety, spokojnie starczy

Pomogłem? Daj SOGa:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl ssa

Następny temat

Meta solo

WHEY premium