SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

daa,tcm,mono,dawkowanie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. Staz na siłowni 4 lata, waga 97kg, wzrost 188cm, aktualnie ostep od kreatyn itp około 3 miesięcy ;) poziom bf bardzo niski, dieta jest dopieta w 100%, : Chciałem sie poradzic jak rozłożyćdawkowanie suplementow : TCM xplode Olimp 220g, mono power Xplode Olimp 220g , DAA z Biogenixa 60 caps, Bialko provit Olimp. Prosze o poradę jak to rozlożyc w dt i dnt zeby bylo oszczednie ale też dobrze :) Pierwszy raz mam doczynienia z DAA i chciałem wiedzieckiedy najlepiej je stosować bo planowałem : dt Tcm 5g 30min przed treningiem + 1 tabs Daa, Mono power 5g Bezposrednio po treningu a po 30 min Białko 40g i normalny posiłek , ! 1 tabs DAA na noc. Z góry dziekuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
tcm mozesz dawac przed i po treningu, tak samo mono.. daa bierz na noc (ok. 3g) jezeli w skladzie jest samo daa to dorzuc cos na prolaktyne, np. wit b6 w dawkach 200mg, albo jakies ziola typu: niepokalanek (VITEX) bialko bierz wedlug zapotrzebowania w diecie, moze to byc o kazdej porze

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW

Następny temat

dokumenty medyczne

WHEY premium