SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to lysienie posterydowe??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Ja zawsze na cyklu lysieje a po wszystko wraca do normy

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Roaszach czy jaki ci tam chcesz poogladac ładne pośladki kup sobie Men's Health.Chudzina ćwiczy na siłe i żre pewnie o wiele wiecej niż Ty, a poza tym nie musi wyrywać dupek na kaloryfer bo sa inne sposoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie no - spokojnie. kazdy ma swoje cele. jeden chce dobre wygladac w samych majtorach, inny chce co innego. dla mnie akurat majtkowy wyglad nie jest specjalnie wazny, dobrze sie czuje przy masie i lubie jesc. jak chlopak ma inaczej - luzik.

poza tym - trening na sile nie oznacza, ze ktos bedzie grubasem. wiadomo, bycie grubasem pomaga, ale nie jest to konieczne. po prostu to juz wybor twojego stylu zycia, jedzenia, treningow dodatkowych, zeby robic sylwetke majtkowa albo nie.

natomiast bawi mnie niedowierzanie i oburzenie(?) z ktorym kolezka pisze o 100cm w pasie. i co z tego? czy ta daje mojej osobie mniejsze prawo do wypowiedzi, udzielania porad (nigdy nie doradzam w zakresie zrzucania wagi, nigdy nie doradzam w kwestiach, ktorych nie sprawdzilem na sobie albo nie mam absolutnej pewnosci na podstawie bezposredniej obserwacji), albo mam sie czuc gorszy niz chlopek, ktory ma wycieta talie? buhehehehe

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2007-09-17 14:02:37

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
On sie poczul oszukany bo sadzil po twoim nicku ze masz talie jak u osy

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
a jak sie ma metka do wypadania wloskow?/

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
https://www.sfd.pl/wlosy-t351929.html

Byl podobny temat kilka postow nizej.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a mi sie wydaje ze dawki jakie walisz grubo przekraczają Twoje możliwości wykorzystania poszczególnych środków i robisz sobie więcej szkody niż korzyści..ale to tylko moje zdanie większość tu tak robi...ale widocznie taka moda

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Odswierzam zeby nie zakladac 1200 tematow.
Wiec mam ochote na miecia mojego ulubionego kolege
I tak z tego co pojolem to finasterydy blokuja konwersje testa do dht
A skoleji mietek jest slabo androgenny (mam racje?) wiec niebedzie to mialo znaczenia dla mojego lysienia?

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie przejmuj sie. spraw sobie gruby kark, zapusc brode, ogol sie na lyso ;)

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
spoko spoko ide do derkmatologa jutro niech mi fina przepisuje )

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***Strzał na zdrowie, puknij Gumisiową, nikt sie nie dowie%-)***

Następny temat

winko z eap 5ml

WHEY premium