SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy odblokowac 10 ml deki ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
Posiadam 10 ml deki(100 mg)zamierzam wziąc to na 10 strzałów po 1 ml co 4 dni !Czy potrzebne mi jest do tego odblokowanie?Głównym celem kuracji jest regeneracja stawów poniewaz od dłuzszego czasu mnie bolą a słyszałem ze deka jest dobrym rozwiązaniem !Bardzo prosze o pomoc i jakieś cenne wskazówki !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie czytalem calosci ale deka tylko znieczuli tak jak srodek przeciw bolowy ...

odstawisz bol wroci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 572
poczytaj sobie o decadick ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
jak cie bola stawy to do lekarza a nie samemu leczenie sie, to jest mala dawka i krotko duzo ci klopotow nie narobi ale jak masz troche testa to walnij sobie albo hCG bo ci jaja troche przyblokuje i moze byc klopot ze zwodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak na długi ester troche krótko, jak już to ew npp + meta, czy bedzie trzeba odblok, trudno powiedzieć, jeden obejdzie się bez drugi nie.. niemniej zawsze lepiej mieć na stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
Byłem u lekarza (nie zabronił mi trenować)kazał mi chodzić na lasery kupić jakieś leki jak obliczyłem wyszło by mnie to około 800 złotych a i tak nie miał bym kiedy chodzić na laser więc postanowiłem sam o to zadbać (podobno powinno coś pomóc powiedziała mi to doświadczona osoba). Pytam o te odblokowanie ze względu na kasę, ponieważ mogę mieć odblokowanie ale 270 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
A może całkiem inaczej powinienem brać ten towar ??? kiedyś słyszałem od gościa na siłowni że on od czasu do czasu bierze deke na stawy w małych ilościach nie trzeba odblokowywać i pomaga tylko nie pamiętam jak on to robił może wy wiecie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
Witam.
Jeśli leczniczo to proponowałbym 100mg co tydzień. Ja brałem 50mg co tydzień przez 8 tyg. nie robiłem od bloku bo to była dawka lecznicza. Ja mam problem z dyskopatią, trochę pomogło a przy okazji waga z dietą skoczyła 7 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jelopie najpierw poczytaj potem zacznij brac takich to powinni wyzucac z tego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak krzychu napisal bedzie ok, jednak lecznicza to 50mg co 2 tygodnie im czesciej to tym mocniej dziala anabolicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz co tak deca smaruje stawy i je nawadnia wiem cos otym ale walnij se normalny cykl z deki ale niemam mowy ze bez tarcia musiasz poelciec troche dluzej polecam 10 tyg stawy powinny przestając bolec kup jakąs glukozamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smarować to sobie można wazelina, deca to nie smar i nie ma żadnego związku z jakimkolwiek smarowaniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cylk - cel masa

Następny temat

problem z trawieniem

forma lato