SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy odblokować

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5147
1. WIEK: 29
2. WAGA: 94
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 122
-udo: 72
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 10 lat ale z sensem z 3 lata
6. DIETA:
-białko: 290 gram
-węglowodany:  180 gram
-tłuszcz:  40 gram
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2012: propionat 1 - 8 100 mg e2d stanazol 30 mg 2 - 8 2013: enathan 250 e5d 1-16
Aktualnie cykl 1 - 20 cypio 375 mg week
1-18 bold 750 mg week
13 -20 stanazol 30 mg ed
Hcg co 6 tygodni 2 x 2500 uj cykl ma trwać do końca czerwca
Hgh 4 iu w systemie 6 on 1of do końca sierpnia mam zapasy później zobaczymy
8. TRENING: aktualnie 4 razy w tygodniu silowy 5 razy aero
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY w trakcie OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 190 kg x 1
-martwy ciąg: 170 x 6
-przysiad: 160 x 9


Jestem w trakcie cyklu opisanego wyżej
Od września lub października chce rozpocząć następnym cykl czy jest sens schodzić z teścia czy lepiej mostkować
Jakie dawki na mostku i jak to powinno wyglądać?
Z góry dzięki za pomoc

"Najważniejsze w życiu jest stanąć twarzą w twarz ze swoim największym wrogiem, ujrzeć jego krew wsiąkającą w ziemie i usłyszeć lament jego kobiety"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94313 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
jesli 3 miechy przerwy to mozna zrobić pct i odsapnąć lecz wiadomo większe spadki,jesli mostek to 250 mg week testa enan lub cyp hcg dalej bym podawał tak jak podajesz i na mostku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5147
Ok dzięki chyba pójdzie odblok

"Najważniejsze w życiu jest stanąć twarzą w twarz ze swoim największym wrogiem, ujrzeć jego krew wsiąkającą w ziemie i usłyszeć lament jego kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5147
Jestem w 3 tygodniu wina( W cyklu jak wyżej test i bold) i ciśnienie skończyło 150 /80 zaznaczę ze zawsze miałem książkowe czy to możliwe ze od tego odstawiłam juz spalacz itp

"Najważniejsze w życiu jest stanąć twarzą w twarz ze swoim największym wrogiem, ujrzeć jego krew wsiąkającą w ziemie i usłyszeć lament jego kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ciśnienie mogło skoczyć od testa.

Jeżeli chcesz kończyć ten cykl to nie schodź z testa i wina jednocześnie, wino pociągnij o 2 tygodnie dłużej.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5147
Decyzja nie jest jeszcze podjęta ostatnio po głowie chodzi mi mostek testa nie wale dużo 2 x 150 mg a coś zaczęło się dziać dopiero po stanazol zastanawiam się czy można to sprawdzić odstawiajac wino na 1 2 dni w końcu oral działa 8 h i po tym czasie będzie wiadomo

"Najważniejsze w życiu jest stanąć twarzą w twarz ze swoim największym wrogiem, ujrzeć jego krew wsiąkającą w ziemie i usłyszeć lament jego kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5147
Mam prośbę o radę doświadczonych osób czy cisnienie 150 / 80 jest na tyle niebezpieczne żeby przerywać cykl czy pociągnąć do końca
Oczywiście KruQ miał rację pewnie wina testa bo odstawiłam spalacz DY Black Bomb wersja USA z geramina i dzisiaj nie brałem wina i nic się nie zmieniło cisnienie 150 / 80
Mam prywatne ubezpieczenie zarejestrowałem się do kardiologa ale nie wiem czy będę mu mówił o co kaman
Czekam na opinie osób którym się podnosi ciśnienie po soku

"Najważniejsze w życiu jest stanąć twarzą w twarz ze swoim największym wrogiem, ujrzeć jego krew wsiąkającą w ziemie i usłyszeć lament jego kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94313 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
nie jest niskie,ale nie jest tez jakoś bardzo wysokie
dołóż aero i kup w aptece wyciąg z jemioły potrefi trochę zbić cisnienie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5147
Czyli nie panikować?
Zmniejszać dawki ?
Cisnienie zawsze miałem 120 / 70 leci potas omega 3 czosnek magnez
A cardio juz mam 5 x 45 minut i raczej więcej nie dam rady
Myślałem jechać dalej z sokiem ale w tej sytuacji chyba sobie odpocznie w poniedziałek zobaczę jescze jak lipidy bo będę miał wyniki
Podkreślam ze waga ostatnio spadła bf mniejszy wydolnosc większą puls spoczynkowy mniejszy a k... ciśnienie w góre
A miało być tak pięknie. ..

"Najważniejsze w życiu jest stanąć twarzą w twarz ze swoim największym wrogiem, ujrzeć jego krew wsiąkającą w ziemie i usłyszeć lament jego kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ale od takiego ciśnienia się nie umiera, nie panikuj, bo stres też podnosi ciśnienie

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94313 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
nie przejmował bym się tym tak bardzo,ciśnienie nie jest tak bardzo wysokie.Kup ten wyciąg który napisałm,popijaj też sok z buraka też pomaga,powinno sie trochę unormować.Jesli nie załatw coś na ciśnienie bisocard,prestarium

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salbutamol Prop

Następny temat

Turanabol niski testosteron

WHEY premium