SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy klomid też podejdzie na objawy gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6522
Tez kiedys na cyklu gdzie test lecial 600mg week przez 8 tygodni nei mialem zadnych problemow z gino,a po tygodniu hcg 2000 3ed
suty tak zaczely piec ze , no ale ja mialem arsenal w postaci armidexu i nolvy.Po 0,25 armidexu na noc na drugi dzien 0 pieczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
slaby wzrok efekt wysilku na siatkowke przy ciezkim treningu a przy saa trening takim jest dont worry mam to samo jak wiekszosc pakerow.
kolego masz gyno bardziej podatne przy stosowaniu saa , dlatego powinienes w trakcie cyklu co 2 tyg zapodawac 5000 hcg jednorazowo , to pozwoli na zmniejszenie efektu gyno ,polecam nolvadex 1 tab dziala cuda dla takiego organizmu jak ty , fakt ze efekt saa zmaleje o jakies 15% do 25% ale to wlasnie ma na celu powstrztymanie calego nie chcianego efektu. te migotania mam od 7 lat i wylorzylem na nie*****, da sie z tym zyc juz nawet zapomnialem o tym ty mi przeypomniales ze takie cos mam. dla ciebie alternatywom jest hgh z insulinom ale to ostra zabawa i droga, przynajmniej gyno sie nie ma, igf1 to jest najlepsze nie trzeba juz insuliny zapo0dawac, omega dalej to produkuje o ile sie nie myle , no ale to tak troche z wyrzszej pulki, wal mniej androgenow i postaraj sie robic cykle mocne z nasyceniem nie piramidom ale krotkie 6 tyg max
wtedy efekt uboczny nie zdazy dojsc do zenitu , a w tym czasie jak zle zacznie sie dziac ty juz bedziesz na mostku to da ci du\om przewage i zapewni duzo lepsze efekty przy min utracie zdrowia

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
przy takich 6tygodniowych fazach ladowania towarem ograniczamy sie do krotkich estrow czy duza dawka dlugich tez da rade?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
KingKong,Ty do niego mów...Kolo,boryka się z uzależnieniem od dragów,psychika roz*******ona,nie stać Go na nolvę,a Ty Gh/Inse-IGF proponujesz.Równie dobrze mógłbys po chińsku to wszystko napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
a skad mam wiedziec jak kto ma zycie z paprane , nie jestem psychologiem , podaje fakty , sorry zaczolem pisac na sfd od 2 dni po 3 latach przerwy bo mam akurat holiday, ale nie karci sie kogos kto odpowiada na pytanie , co bys mu zaproponowal? bo jak na razie zadnej normalnej odpowiedzi nie widzialem , dzial doping powiniem byc dzialem wyczerpujacym w danej dziedzinie a nie popychajacej osoby z malym doswiadczeniem do robienia wiekszych bledow. napisalem zarys i ogol osoby ktora ma problemy z gyno a takich jest wiele , i sport ten nie jest dobrym sportem dla takich osob jesli majom zamiar brac saa , podalem alternatywe , odpowiadajac chce dac do zrozumienia ze to nie sport tani , a jesli chcesz tanio to sa takie efekty nie inne.

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
I fajnie,że wróciłeś.Na długo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Body święta racja. Koleś zakłada popaprane tematy. Psycha zero. A na tamoxa nie starczyło bo kasa poszła na blanty pewnie...
P.s. Kingkong twoje wypowiedzi są rzeczywiście konkretne. Sog. Ale przejrzyj sobie tematy darmozjada - szok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Z drugiej strony,nie ma co człowieka potępiać,zwłaszcza,że jak pisze podjął próbę walki z nałogiem.Ja trzymam kciuki.
BTW,znam startujących kulturystów na wysokim poziomie,którzy niemal codziennie jarają,ale całe życie poukładane i stuff nie jest pierwszoplanową potrzebą w życiu.Za kilka tygodni będzie się czuł jak nowo narodzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
chyba juz tutaj pozostane, w koncu ja seba i paru innych zaczynalo tu stawiac pierwsze kroki, aktualnie jestem w trakcie rozwodu i zaczynam na 100% ukierunkowac sie hard doping , szkoda ze nie ma takiego dzialu dla osob z duzym starzem w kulturystyce ,strongman.
ciezko jest pisac o zeczach osobom ktore ledwo metke poznali. a widze ze ten doping to glownie osiedlowe rozpiski i koksy.
morze poparl bys taki projekt dla ludzi jak my, bylo by milo powymieniac sie doswiadczeniami na najwyrzszym poziomie jak to robiom koledzy w usa czy gb.
pozdrawiam i zrobmy cos wreszcie dla siebie nawzajem.

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Do czasu. Mi też kiedyś wydawało się że ścierwo nie jest na pierwszym planie. I do czasu tak było. Obudziłem się po 4 latach w tym po 8 miechach w pierdlu. IMO żadnego narkotyku nie da się kontrolować. Gdyby nie niesamowity upór mojej rodziny i długie leczenie to pewno bym tego nie zrozumiał. A kolo jak chce walczyć z nałogiem to napewno nie sokami. Wiadomo co się dzieje z psychą na PCT. Pękasz i ćpasz bo czujesz się źle. Mogę mu polecić tylko jedno - dobry specjalista od leczenia uzależnień. Po co ma się z tym szarpać sam. Niech skorzysta z doświadczenia kogoś kompetentnego.Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WinStrol Jakie dawki

Następny temat

3 cykl

WHEY premium