SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy juz umieram ? %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13792
też myśle, ze to psycha
kiedyś robiłem szota, odciągnąłem tłoczek, ale ze wbijalem w posladek to nawet nie obejrzalem sie czy jest krew https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] wbilem ok 2ml z 4 ml, patrze a w strzykawce pełno krwi. od razu wyciągnąłem igłe, poty mnie oblaly, drgawki, ciemno przed oczami... ale po chwili poczulem sie juz lepiej, a jak napisalem o tym pozniej na sfd i powiedzieli ze nic mi nie bedzie to juz sie poczulem za***iscie wbilem ok 2ml z 4 ml, patrze a w strzykawce pełno krwi. od razu wyciągnąłem igłe, poty mnie oblaly, drgawki, ciemno przed oczami... ale po chwili poczulem sie juz lepiej, a jak napisalem o tym pozniej na sfd i powiedzieli ze nic mi nie bedzie to juz sie poczulem za***iscie wbilem ok 2ml z 4 ml, patrze a w strzykawce pełno krwi. od razu wyciągnąłem igłe, poty mnie oblaly, drgawki, ciemno przed oczami... ale po chwili poczulem sie juz lepiej, a jak napisalem o tym pozniej na sfd i powiedzieli ze nic mi nie bedzie to juz sie poczulem za***iscie [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Qrak liczby szotów swoich nie znam też a do teraz czasem mi się wkręca coś,niemiarowy oddech,adrenalina,poty i inne ******ły.Kilka razy robiłem po paru piwach - wtedy totalny lajt z uśmiechem na gębie szybko i sprawnie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 277 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1135
po suscie jest takie uczucie w ustach , bierzesz suste ?

Zmieniony przez - YAMAKASZI w dniu 2007-03-06 13:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Qrczak jestes na cyklu, a obiecales nam ze zrobisz test jak bedziesz. Oszukales nas

Zmieniony przez - Deliver w dniu 2007-03-06 13:49:55

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
w lewe udo wchodzi jak w malso z prawym sa problemy,czesciej bilem w prawe bo lewe nie wygodnie ze wzgledu ze jestem parow reczny

Qrczak mam to samo, w lewe udo ni chuya nie moge sie wbic, ból niesamowity zaraz po przebiciu skóry i robi mi sie jakoś gorąco, w prawe natomiast bez problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
deliver ja myslalem ze suple dostane przed cyklem jesli by tak bylo wtedy bylbym zobowiazany prowadzic ten test,a tak to wiesz poprostu mi sie nie chcialo.Zreszta chooy wielki zrobilem na tym cyklu wiec nie byloby czego relacjonowac wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
witam . ja takie paskudne jazdy typu gaśnie światełko w tunelu miałem tylko po sporych dawkach tramalu (schizy typu zapominam oddychać itp )a że z dopingiem mam mało do czynienia to nic ciekawego się nie zdażyło ale za pierwszym razem gdy wbijałem npp za słabo chyba odciagnołem tłoczek bo strasznie żle mi było przez kilka godzin a chwile po wbiciu byłem w markecie i duszność mnie wzieła gorąco itp , przy kolejnym wbijaniu odciągłem tłoczek mocniej a tu krew i tak co drugi trzeci raz byłem wbity w żyłe -pech czy co?
pozdro

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ja tylko raz odlecialem... po morfinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
ja po kompociku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
a ja po gainerze 737 z megabola joł


ale sie temat kuraka rozkręcił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to....??

Następny temat

npp+winstrol??

WHEY premium