SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl z ENANEM SOLO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
trening na siłowni a nie w domu do****a Wafla
a metka to methadrostenolon był

Gdy kózka nie wbijała
to by jaja większe miała xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Te metki to raczej wyje*ki jakieś były bo to jest porażka. Nie chce tu nikogo obrażać, ale miałem napisać w pierwszym, dopóki nie zauważyłem 8 stron , poście żeby autor lepiej coś zjadł niż tego enana walił ;D. No ale cóż, twoja decyzja . A temat będę śledził i dodaje do zakładek .
Rozpisz trening, jak tam sie po tym czujesz, jak sie ćwiczy itp.

ps. nie wyśmiewam sie za autora, nie uważam siebie za kogzzaaa, ale jest chudo i to bardzo! A i nie tłumacz się przerwą 1,5 miesięczną, bo sam po takiej dopiero tydzień ćwicze, a z wagi mi nic nie spadło .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
methadrostenolon ?? :O
mają to w damisie ?

Musisz napisac jasniej i poprawniej bo na razie nie wiem sam o co chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Pepsko to retencja zależy od ilości wypitej wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
ta metka to nie była wy***ka bo sklepało ładnie wiec nie pieeerdol Pan.
Po 2 qrwa zarcie jest od niedawna na diecie jestem

Gdy kózka nie wbijała
to by jaja większe miała xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
Ja *******e jak maja na tego posta wbijać noby i zalic sie to odrazu BB mowie.

Po ostatnich ogledzinach swojego wygladu zabrałem sie do miski od tygodnia diete 3mam i nie zamierzam odpuszczać wiec skonczcie pociskac farmazony w stylu o lol suchar, itp bo wiem ze jest narazie sucho!!!!!!

ALe kazdy kiedys dorasta to pewnych decyzji a ja zaczalem od lutego wiec .... xD
Teraqz moze byc tylko lepiej

Gdy kózka nie wbijała
to by jaja większe miała xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
dieta, suple dobry trening i musi byc git. Apropo przydałby sie ktos kompetetny z dziełu trening aby mi jakies pomysły na trening na soku podrzucił.. wiec zapraszam

Gdy kózka nie wbijała
to by jaja większe miała xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Oddaj to komuś i zapisz się na bierki.W ogóle to idź pan w ch.uj z takim testem.Ty się weź za trening i zarcie i wypier.dalaj z działu Doping.Ten Twój test jest nam potrzebny jak psu dzwonek na jajcach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
no przykro mi temat bd kontynuował,
jak sie nie podoba to mi konto usuncie i bedzie git !!
Ps sam wypier.dalaj z tego tematu jak sie niepodoba

Gdy kózka nie wbijała
to by jaja większe miała xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Będziesz jak Ci pozwolę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spiropent Jaki ma smak !!! Czy mam fake?

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium