SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coming soon... TRAINBOLON

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 460 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3326
ale to jest booster tescia a nie pre workout
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ale to nie przedtrenigówka

Nie no pewnie firma wie co robi na pewno za 200 zł kupców będzie pełno, szczególnie że w zachodniej Europie cena tego suplementu to ok. 100-115 zł

http://www.nutrition-o*****.org/peak-international/181-trainbolon.html

Nie chcę mi się szukać ale wcześniej w kilku zagranicznych sklepach internetowych produkt kosztował ok. 25 Euro więc ok. 100 zł.

No ale wiem gdzie tam zamożność Niemców czy Francuzów do Polaków :)

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Zapomniałeś, że ceny na stronie to są ceny detaliczne. Już nie raz temat był poruszany i wszystko tłumaczone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
To poproszę o linka do jakieś sklepu (może być na PW oczywiście) z tym produktem w cenie niższej niż właśnie 199 zł. Najlepiej żeby był w cenie jak w zachodniej Europie czyli za ok. 100-115 zł. Myślę, że nie będzie do dla Ciebie problem skoro "było to tłumaczone"

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nie wziąłeś pod uwagę tego, że to jest nowość i trzeba będzie chwilę poczekać, aż trafi do sklepów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Taka nowość że na początku grudnia dostępny był w całej zachodniej Europie ) A mamy marzec Sugerujesz że z Siechnic jest bliżej do Paryża niż do np. Wrocławia??

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Kamil Nowa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630

Bunga Bunga...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Nic

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
nie rozumem Twoich wypowiedzi jak i ciągnięcia dyskusji... nie odpowiada Tobie cena nie kupujesz proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Pewnie że proste, co nie zmienia faktu że wypowiedzieć się chyba mogę?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lesukov VS Cutler Episode 4

Następny temat

Dziennik Treningowy Młodzika

WHEY premium