Chul Soon pochodzący z Seulu model fitness, nazywany też azjatyckim Arnoldem Schwarzeneggerem jest 4-krotnym zdobywcą tytułu Musclemania Pro Champion. Oznacza to, że teoretycznie jest “naturalem”, ale raczej nikt, kto ma do czynienia ze sportami sylwetkowymi w to nie wierzy. W Korei budzi spore zainteresowanie, a to dlatego, że w jego kraju preferowana jest smukła i drobna sylwetka, a on ze swoimi wielkimi mięśniami wygląda po prostu inaczej niż wszyscy. Nic dziwnego, że na Instagramie ma ponad 1,7 mln obserwujących. Niedawno Chul wziął ślub z miłością swojego życia Yeoną, z którą był zaręczony od roku. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania: Chul Soon

Znalezione obrazy dla zapytania: Chul Soon

 

Z pewnością żaden z obecnych na ceremonii gości nie wyszedł niezadowolony, ponieważ uroczystość była niezwykła. Specjalnie dla swoich fanów Chul opublikował kilka filmików i zdjęć z imprezy ślubnej. Zobaczcie i przyznajcie, że było to chyba jedno z najbardziej epickich wesel w branży fitness.

Komentarze (8)
lordknaga

zawsze jak patrze na jego sylwetke i mysle wow(poza nogami i strasznie nie podoba mi sie jego obliques) lata wyrzeczen i ciezkiej pracy, bo to natural.

0
Bull

lekko podszlifować dietę bo boczki za duże, ale tak to ok :)

1
OTTO

Poważnie piszesz ?
Można uzyskać taką sylwetkę bez wspomagaczy ???

0
Dnatural

niepoważnie pisał przecież..

0
lordknaga

soon tak twierdzi i nawet wrzucal badania, zeby to potwierdzic :-D a te diody na absie z ostatniego zdjecia, to krosty po depilacji :-P

0
anubis84

Nie wiem kto tak myśli że jest w stanie takie coś naturalnie uzyskać. W sumie sterydy dla niego to coś naturalnego :-D

0
Dremor

A te diody to co to? Bo często kulturyści to mają...

0
skorupski

Te diody to trądzik młodzieńczy, pewnie też miałeś :-D

0