SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

codzienny terning w domu

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchajcie jestem osoba zajmującą się sportem treniuje tenis ziemny praktycznie codziennie - potrzebuje wzmacniania całego ciałą ... mam bardzo ograniczony czas ze względu na nauke i treningi więc - czy jeżeli np, codziennie robiłbym hmmmm 5x30 na brzuch 3x20 pompki 3x20 na biceps to czy to mi da wzmocnienie mięsni i dobrze zbudowaną sylwetke i czy nie bede spalał mięsni jezeli bede to wykonywał codziennie ?? prosze o odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7439
1. Nie wykonuj tego codziennie, 2. Wykonuj takie ćwiczenia jak: pompki trójfazowe, pistolety, brzuszki, unoszenia nóg, czasami deskę, możesz podciągać się na jakiejś gałęzi, jak nie masz czegoś na rodzaj drążka, wspięcia na palce na jednej nodze. Robiąc te ćwiczenia wzmocnisz klatkę, tricepsy, brzuch, plecy, uda, łydki, bicepsy i barki, zostają kaptury, przedramiona i prostowniki grzbietu, ale np. na dolny odcinek grzbietu to możesz gdzieś zaklinować nogi, decha, czy cokolwiek, ma to coś się kończyć gdzieś przy biodrach i jazda zginasz się w dół i prostujesz grzbiet + dodatkowe ćwiczenie na triceps i przód barków - uginanie ramion z oparciem dłoni na ławeczce(łóżku).








Zmieniony przez - Kamil9966 w dniu 2013-09-23 22:20:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sen

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium