SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po przerwie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Tzn, ile już obecnie ćwiczysz regularnie?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2653
polowa ludzi co pompuja wogole nie wie co to jest clomid,nolva :/!dlatego ziomnek zawsze tego malo ma;/ jak wykombinowac recepte ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2653
jakos ponad miesiac,5,6 x/tydzien! katuje bo dobily mnie spadki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
To nie ma sensu wchodzić na sok. Regularny trening (mądrze bez katowania) / dieta / 1-2 stacki kreatynowe / regeneracja - pozwolą powrócić (zbliżyć się) do formy. Minimum 6 miesięcy takim schematem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2653
na suplach jade juz drugi miesiac,do formy sie zblizylem,trenuje 2-boj,mam za 3 mieszki zawody i musze cos zarzucic!nigdy nie ciagne supli dluzej niz 2 mieszki!staram sie regularnie startowac z cyklami,po cyklu ciagne suple!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2653
prop z meta bedzie dobrym rozwiazaniem,czy poloczyc go np z winkiem!zalezy mi troche na masie i mysle ze meta bedzie dobrym rozwiazaniem!>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ćwiczysz miesiąc, suple bierzesz dwa... Mam wrażenie, że wszystko co robisz w tej materii jest bardzo chaotyczne... Bez urazy oczywiście...

Co do cyklu podtrzymuję zdanie...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2653
cwicze juz szosty tydzien,dlatego napisalem ze suple biore drugi miesiac!wraz ze wznowieniem treningow zaczelem suple!
1-4 meta 20mg ed
1-8 prop 100 e3d
mam pytanie co do propa moze dac go e4d,zabezpieczam sie bo ostatni cykl susty z aga okazal sie dlamnie za mocny,cisnienie mi za mocno walnelo,musialem zrezygnowac z agi na koniec cyklu!pls o odp & dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Prop e2d.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mete z propkiem widzial bym tak :
1-8 prop 100 mge2d ( e4d nie ma zadnego sensu )
4-8 meta 20 mg e2d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tussi=spadek temperatury???

Następny temat

Pierwszy cykl - z głową

WHEY premium