SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clomid a ból głowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37017
jestem w tej chwili na odbloku 7 dzien i boli mnie strasznie głowa cały dzien odstawic to czy wybrac do konca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37017
odzczekac teraz te 14 tyg i wziac nastepny zamierzam prop,mete,tren(który z trenów wziac nalepiej acet,tri)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37017
na odbloku biore clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak boli to znaczy ze działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37017
ale****o sie czuje po tym i jak tego złego to jeszcze 0,5 cm sie z***ało i ogólnie troszke schudłem czy to normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak schudłeś to znaczy, ze słabo dietę trzymasz, za mało potasu i słaby odblok robisz. Ja bym zwiększył dawkę, co by spadków nie było :) A głową się nie przejmuj, zawsze może być gorzej weź 2 tab clomida i sobie poleż :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37017
noi tak zaraZz zrobie i zobaczymy siła została dieta jeswt trzymana oprócz tego odżywka mutant kreta i amino,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha tylko te tabsy bierz w odstępach czasu, bo ja kiedyś przy***ałem 4 naraz i było nie ziemsko myślełem, ze łeb exploduje nie mogłem dosłownie nic robić. Podejedz do tego na spokojnie, jak co zapodaj apapa, zmierz sobie cisnienie i trzymaj się schmatu odbloku jednoczesnie obserwujac organizm i robiac poprawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37017
ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
ja mam jeszcze pytanie, w jakich porach szamiesz clomid ?

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37017
jak tylko sie obudze okolo 7 rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
no to brawo, clomid łykaj przed snem i nie będzie problemów.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozadny Odblok, Clomid, Nolva

Następny temat

co na pierwszy cykl polecacie

WHEY premium