SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brał ktoś ovitrelle?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
witam, czy podawał ktoś to ovitrelle i jeśli tak to jak. Z tego co widziałem to pen jest jakiś i szczerze to nie miałem do czynienia z tym wcześniej. To jest gotowy roztwor do wbicia bez mieszania? mogę to załatwić ale ze dwa dni nie będzie w lodówce i nie wiem czy to nie problem. szukam alternatywy dla pregnylu który wycofali i niestety ovigil nie będę brał bo kilka razy juz chuuya to działało a jaja mam tylko dwa.


Zmieniony przez - cantona4 w dniu 2017-10-03 04:44:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Mozesz probowac hcg alphy lub jakichs innych ug. Moze cos innego sprosta Twoim oczekiwaniom
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94488 Napisanych postów 364415 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669063
Jest nasze hcg caly czas na rynku lecz fakt cena juz wysoka
Ovi bilem kilka razy i zawsze dzialalo .mialem wrazenie ze slabiej od pregnylu lecz zawsze mozna dac wiecej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Dokladnie, pregnyl jest dostepny choc z tego co sie czyta nie w kazdym rejonie. Ja niestety rowniez odnosze wrazenie ze Ovigil nie dziala lub dziala slabo. Podobno tez jest z nouevoxa ale wole poczekac na jakies opinie niz sam testowac. Chyba ze skonczy sie pregnyl to wyjscia miec nie bede
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Niedlugo jakies hcg Vertitus ma sie pojawic rowniez na PL rynku. Tak wiec wybor bedzie, jest zapotrzebowanie wiec kwestia czasu jak wybor sie zwiekszy. Osobiscie jak Lodziak, ovigil stosuje i zawsze bylo ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
BigMen
Dokladnie, pregnyl jest dostepny choc z tego co sie czyta nie w kazdym rejonie. Ja niestety rowniez odnosze wrazenie ze Ovigil nie dziala lub dziala slabo. Podobno tez jest z nouevoxa ale wole poczekac na jakies opinie niz sam testowac. Chyba ze skonczy sie pregnyl to wyjscia miec nie bede


mógłbyś napisać gdzie znajde? cena nie gra roli dla mnie jak możesz to na pw napisz. Z oficjalnego źródła odpowiedz dostałem, że w hurtowniach w tym momencie nie ma zamiennika więc sam już nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Trzeba szukac w aptekach ale w ktorej to nie wiem. Chyba ze cos sie zmienilo w ciagu ostatniego tygodnia i juz nie maja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 652
OVIGIL TO NIE OVITRELLE ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94488 Napisanych postów 364415 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669063
Dobrze ze nam napisales

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
naabster28
OVIGIL TO NIE OVITRELLE ....


Chyba kazdy jest tego swiadomy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wymieszać czysty clenbuterol?

Następny temat

Zginanie palców problem SAA HGH

WHEY premium