SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boldenon - LL czy Malay Tiger ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem ze masz nayebane



czułeś zapach parabolanu przez szkło ? a zapach truskawek też czujesz przez szkło ?

a wogule gdzie ty ten parabolan widziałeś jak ja jak poszedłem na siłownie pierwszy raz to parabolan był legendą już dawno..


brykaj tygrysie

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-06-13 16:26:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
micooolai zaczales cwiczyc od niedawna wiec opowiadano ci bajki bo i nikt cie powaznie nie traktowal a to co napisalem daje refleksje dla tych ktorzy chca sobie zapodac tren czasami trzeba pomyslec bo juz dinozaury byly wielkie ale glupie i co wyginely gratuluje interpretacji tekstu popytaj o ALC jest dobre na mozg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pogratulować intelektu

a teraz mi wytłumacz jak może coś pachnąć przez szkło ?

jak to wytłumaczysz to lece po ALC i bede również stosował

ponieważ jak zapewne wiesz szkło to kwarc w stanie przejściowym to wg ciebie cząsteczki zapachowe Trenu wbijają się w szkło podróżują a wręcz przyspieszają biegnące w szkle procesy (toć to koks) i wydostają się na zewnątrz ?

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-06-13 22:34:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
na tym forum to już cuda się dzieją... ludzie czują przez szkło... niedługo zaczną widzieć przez ściany...





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
widze parametafizycy wstapili w nasze grono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie drażnij tygrysa bo on pewnie JUŻ cię namierzył przez odciski palców na avatarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
nie rozumiem za bardzo

piszcie moze na temat co chlopaki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
różne dragi w życiu waliłem... ale przez szkło to jeszcze nie czułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
luks

boldka jak bym miał wybierać również postawiłbym na MT bo LL kojarzy mi się z mega lipą (wciąż rozpamiętuję moją niedziałającą mete) ale podobno ostatnio nastąpiła reaktywacja czy tam re-motywacja LL i coś tam działa z tego co czytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
...a ja boldka wybrałem brd i***** przywalę 500mg tyg i powiem co tam w środku jest



...a wy dalej wąchajcie szkło s****ysyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino

Następny temat

Copyright 2007 Grupa DOPING SAA

WHEY premium