SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol po iniekcj

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1448
Mam pytanko , nie warto otwierać nowego tematu więc pociągnie pod ten. Od 3 tygodni bije teścia z deca, wyglada to tak:
deca 250 e7d (pon)
Tesc 250 e4d ( pon ,cztw)
Pierwsze dwa strzały były bardzo bolesne :( kilka godzin po iniekcji nie mogłem zginać nogi , opuchlizna delikatnia w miejscu klucia a spora kolo kolana. Następne strzały wszystko w normie. Dla odmniany wczoraj bilem w drugie udo i znowu ten sam ból co na początku. Pytanie jest , czy można bić tylko w jedno miejsce przez cały cykl?.oszczędźi mi to bólu

Zmieniony przez - krzysiek25r w dniu 2013-03-06 05:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94545 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
a nie bijesz raz deke,a raz deke z testem w 1 pompce?może po wymieszaniu deki z testem nie boli?jeśli jednak ból raz jest,raz nie ma w różnych kombinacjach stawiał bym na źle wykonaną iniekcję.Jeśli chodzi o zmianę miejsca wkłucia to zmieniaj jak najczęściej,uda,pośladki,barki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1448
W poniedziałki bije dece z tesciem w jednej pomce ,zawsze mieszkałem razem, a w czwartek samego teścia , do tej pory bilem w jedno miejsce i ból był tylko po dwóch strzalach pozniej było ok. Wyglada na to ze w nowym miejscu znowu będzie bolało pierwsze dwa razy, i teraz ciekawe czy jak wrócę na pierwsze udo to będzie znowu boleć, mam nadzieje ze nie. Wtedy bym strzelał uda na przemian. Iniekcje myśle ze przeprowadzam książkowo i tu bym problemu nie szukał, ale wezme to po uwage i postaram sie przyłożyć do następnym klucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4271
dasz rade ja bile tylko w posladki bol wielki zawsze na nastepny dzien.jak jade metrem do pracy to nie siadam w robocie na przerwach stoje hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol na wycięcie

Następny temat

Cykl dla mało wymagającego!

WHEY premium