SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol nad kostka po zewnetrznej stronie nogi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
witam,

dzisiaj w czasie biegania (po jakis 3 km zlapal mnie bol po zewnetrznej stronie nogi, nad kostka. nie wiem czy to kosc czy sciegno. boli przy chodzeniu i dotyku. do domu doszlam juz marszem.
nie mialam zadnych urazow ani kontuzji do tej pory, biegam od maja po jakies 18 km tygodniowo, 3 x tydz, do tego cw silowe 1 albo 2 x tydz

na poczatku biegania bolala piszczel ale bol juz dawno minal

macie jakies pomysly, sugestie? co robic? podejrzewam ze pewnie przerwa w biegach az do wyzdrowienia. a noga boli nawet przy chodzeniu wiec lekko utykam. a co z silowymi?

z gory dziekuje wszystkim za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Najlepiej by było jak byś udała się do lekarza specjalisty oczywiście prywatnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
hehe, w tym kraju dostane tylko paracetamol
zauwazylam, ze boli kiedy staje na palce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Może zrobią prześwietlenie. Mi się wydaje, że może naciągniety/naderwany mięsień lub coś ze ścięgnami. Ale jak nie zaciągniesz profesjonalnej porady to możemy tylko domniemywać

Oczywiście dopóki to się utrzymuje to nie forsowałbym dolnych partii ciała, bo może się pogorszyć.

Możliwe, że to przez niewłaściwą technikę, ale ciężko to określić.

Zmieniony przez - Husar1410 w dniu 2013-08-10 15:50:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Do usług. Może ktoś inny się wypowie, ale myślę, że lekarz będzie wiedział najlepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwane ścięgno - czy wystarczy usztywniacz/stabilizator?

Następny temat

Rzadkie wydalanie

WHEY premium