SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolące przedramie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
mam problem z prawym przedramieniem.otóż gdy podnosze cięzar na modlitewniku w fazie podnoszenia gdy gryf mam juz prawie na wysokosci brody odczuwam silny ból w prawym przedramieniu.miał ktos cos podobnego moze?

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
A sztangę trzymasz nachwytem czy podchwytem, czy ćwiczysz hantlami?? Opisz ruch, jaki wykonujesz??

Chętnie pomogę radą, jeżeli tylko będę miał dostatecznie dużo wiedzy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
gryf łamany.trzymam tym szerszym chwytem (podchwytem) w łamanym miejscu.ból jest tylko w prawym przedramieniu.czuje jakby mi miała zaraz skóra wtedy pęknąć.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
Powinieneś udać się na badanie do lekarza. Być może to jest naruszenie ciągłości ścięgna. Sprawa nie jest straszna, ale wymaga porządnego wypoczynku. Polecam wizytę u fizjoterapeuty po diagnozie lekarskiej oczywiście.

Pozdrawiam.

Chętnie pomogę radą, jeżeli tylko będę miał dostatecznie dużo wiedzy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
dzieki.w wolnej chwili udam sie do lekarza.mam nadzieje ze nie bede zmuszony do opuszczania treningów.sogacz leci

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzeszczenie w kolanie

Następny temat

Czerwone kropki po wysiłku...

WHEY premium