SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolące przedramie!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 213
Witam, 3 dni temu ćwiczyłem plecy biceps oraz przedramie. Wczoraj zacząłem czuć ból w przedramieniu przy zgięciu ramienia wewnątrz, nie mogę wyprostować ramienia gdyż ból przedramienia mi na to nie pozwala szczególnie prawego, nie wiem czy to naderwany mięsień czy ścięgna, co mogę zrobić by szybko zregenerować to.

Zmieniony przez - jaworas84 w dniu 2010-07-18 14:44:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
Siema. Przypuszczam, że masz najzwyklejsze w świecie "zakwasy". Po kilku dniach ból powinien ustąpić. Jak nie ustąpi skontaktuj się jak najszybciej z lekarzem. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Miałem podobny problem do tego dochodziło cierpnięcie rąk. Pół roku miałem obolałe przedramie i najczęsciej było to czuc przy zwykłych czynnościach jak np. przenoszenie laptopa. Kupiłem sobie 2 maści na stłuczenia. Jedna to była maśc końska. Kobieta w aptece powiedziala mi żeby smarować nie 3x dziennie ale conajmniej 6 i po 2-ch tyg wyleczyłem to z czym borykalem się 6 miesiecy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
Którą konkretnie maść "końską" używałeś?? Jest 4 rodzaje. Dobra też jest Fastum i Ben-Gay ale ją to najlepiej jest się smarować w domu i nigdzie nie wychodzić bo zapach jest przeszywający
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Jardin naturel końska maść zielona + traumon . Zapachy ok , smarować grubo mozna si eubierac aż wyschnie do 5 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
Mam tą samą maść tylko się jakoś do niej zraziłem. Mam lekkie bóle w prawym ramieniu od dłuższego czasu. Smarowałem go tą maścią ale nie regularnie i nic mi to nie dawało ;/ Zacznę go teraz smarować 4 razy dziennie i zobaczymy jakie będą efekty.Pozdrówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Smaruj regularnie. Ja najpierw rano smarowałem końska zaraz po wyschnieciu nakładałem ta drugą , w ciagu dnia ze 2x tą drugą i n anoc końska. W 2 tygonie wyleczyłem to z czym się męczyłem pół roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kręgosłupa/po przepuklinie

Następny temat

nierowna talia

WHEY premium