SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boks we Wrocławiu

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 1815 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35261
A więc dość proste pytanie, wracam po kontuzji kolana, lekarz mi powiedział że mogę w sumie wszystko robić, ale na razie spokojnie i mma na razie mam sobie odpuścić, no więc szukam jakiegoś komercyjnego klubu bokserskiego we Wrocławiu.
W sumie w google wyskakuje mi gwardia i puncher, tyle że na gwardii z tego co wiedzę są 3 treningi w tygodniu, ja mam zajęcia w czasie jednego... no ostatecznie 2/tydzień plus siłka przejdzie, ale może coś innego by się znalazło puncher jakoś mnie do siebie nie przekonuje, słyszałem parę opinii (akurat było o MT, nie o boksie, może tam jest inaczej), które były niezbyt pochlebne jak chodzi o atmosferę i podejście trenera do niektórych spraw.
No więc pytanie czy może jest jeszcze jakiś inny wart polecenia klub? albo może to co wyżej napisałem nie jest prawdą i np na gwardii jest więcej treningów, tylko słabo szukałem, albo w puncherze jednak jest super atmosfera?
Bardzo mi zależy raz na tym żeby jednak jakiś poziom klub prezentował, a dwa żeby atmosfera była spoko, a trzy żeby trener był osobą z którą łatwo w miarę się dogadać (tzn ja chcę pochodzić 2-3 miesiące i na jakieś inne SW iść, pewnych ćwiczenia jeszcze bym wolał omijać i nie chcę jakiś wyrzutów na te tematy słuchać)

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 36
Może troszkę po czasie, ale jednak- we Wrocku boks jest także w WKS Bombardier. Miałem(a w zasadzie nadal miewam) styczność z trenerem Szypulskim- dobry fachowiec, treningi są OK.

Niemożliwe uczynić możliwym...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kick boxing i muay thai

Następny temat

BOKS W GDYNI.GYM BOXING RING RAIDERS

aerofull