SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj w Warszawie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
jakub czy moglbys nie czepiac sie bruca w tym temacie i podjudzac innych przeciwko niemu. Nie rob z kazdego tematu pyskowek...
Dzieki

Tylko przezwyciezenie wlasnych slabosci jest prawdziwym zwyciestwem.

Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
"Kask masz inne zdanie ode mnie - ale ty glupi jestes...."

Oczywiscie ja tak nie uwazam na twoj temat, natomiast staram sie pokazac, ze mimo wszystko jednak pewien poziom wypowiedzi nalezy trzymac. po tych wielu pyskowkach, ktore mialy miejsce, a ktorych tematem byly wypowiedzi ww., kolejny komentarz nt postu esco - ktory wyraznie mowi, ze nie interesuje go samo bjj poniewaz kocha boks ale gdyby mial mozliwosc to polaczylby go wlasnie z bjj - mowiacy ales ty glupi....
uwazam, ze jezeli tego typu wypowiedzi bede pietnowane to moze zmieni sie ich styl i pojawi sie przynajmniej jedna(1) konstruktywna, merytoryczna uwaga a nie same wyzwiska i obelgi.

takie jest moje zdanie, z ktorym nie kazdy musi sie zgodzic (nie bedac jednoczesnie glupcem)

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
jakub masz racje ale ...))

Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Kask harris bedzie od niedzieli, na 100% warto zaplacic te 140zl jak sie nie zdecydujesz to gwarantuje ze za 2 miesiace bedziesz tego zalowal. Na gwardii jestem w poniedzilki, srody a czasem wtorki u nastuli piatki.
Jezeli chodzi o techniki konczace to najpierw nalezaloby nauczyc sie stabilnego dosiadu i gardy:) ale jak sie zapytasz kogokolwiek na gwardii to ci pokaze jakies na pewno.

Pozdro

i plac za Harrisa - w niedziele 6h treningu!!!:)

KdH/BJJ/WWA

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
chłopaki 5-6 trenningów in week : freestyle, vale tudo, boks itp. to macie wy***iste możliwości i cena 150 zł wydaje sie rozsądna, choć i tak nie na moją kieszeń, sam ledwo ciułam 80zl na przyszły miesiąc za 2 trenningi per week. ((
Ale przy takim systemi trenningów jak u was to robicie 2 razy szybciej postępy, pozostaje tylko znaleźć czas no i pieniądze

kubol

Andrzej lepper rules

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Dobra to pewnie sie zdecyduje na tego Harisa moze nie bede zalowal zobaczymy. Czy to bedzie w Poznaniu czy w Warszawie?
Kondrah no wlasnie pokazali mi techniki konczace na mnie koles mnie sciska za glowe i pyta sie czy mnie boli a ja sie zastanawiam co k... robi...
bero no wlasnie no wlasnie czas i pieniadze. Czas mam tylko na 2 dni w tygodniu (((.
Pzdr


Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
Kondrah - od ktorej godziny w niedziele??? zamierzam sie wybrac ale nie wiam jak bardzo moge sie "zmeczyc" na sobotniej imprezie
i jeszcze jedno, czy trzeba miec kimono czy mozna luzno (np.w odswietnym dresiku)???

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Kask to ja ci pokaze troche:) Harris bedzie najpierw w wawie a potem w poznaniu.
Jakub ja rezygnuje z melanzu w sobote bo 6h to sporo:) Harris bedzie na gwardii od 10 do 13 potem przerwa i 16-19, mozesz wpadac w dresiku co prawda lepiej kimono:)

Pozdro

KdH/BJJ/WWA

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
rezygnowalem z imprezek przez ostatnie dwa miesiace wiec mysle ze po prostu "tfardy" bede musial byc w niedziele i za bardzo nie zblizac sie do pana harrisa coby nie pomyslal ze polacy wóde na sniadanie grzeja.
dzieki za info.

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Ktos napisal Rozgrewka - wymiekam ???
Dlaczego ??? Napiszcie cos wiecej ciekawy jestem czy to talie rozgrzewki z przed 10 lat z shotokan
Po 20 minutach polowa rzyglal druga polowa nie wiedzila jak sie nazywa
To byly czasy BRUCE LEE (nie ty Brusek) i WEJSCIE SMOKA )

Pozdrawiam

DANZAN RYU RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aikido - mocne i słabe strony???

Następny temat

Thai - do Bruce`a

WHEY premium