SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biogenix vs olipm??????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7963
hej
pisze na prsobe mojego kolegi:
a wiec jakie polaczenie bedzie lepsze:
jablczan bigenixa + aero2 biogenixa
czy
jablczan olimpu +aero2 bigenixa???
porsze o odp.
pozdro dla wszsytkich
z gory thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
LOL , lepsze pod wzgledem czego ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
biogenix vs. olimp - lekko dziwny temat - wiekszosc chyba wie why

Ja bym wybral 1 - czyli cp i aero2 - czyli all biogenixa - poniewaz niby sklad CF jest bogatszy - bo jest wiecej skladnikow - ale w prawdzie jest ubozszy pozatym cenowo sie sporo rozni.

EDIT: Yakuza - pod wzgledem budowania masy pewnie oba sa dobre, ja porownalem pod wzgledem skladu - tzn...w tym wypadku tylko jablczany - bo drugi produkt jest identyczny co nie ?

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-10-21 21:27:01

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7963
eh zyz brak mi weny i wogole jakis mullll mnie meczy ...chyba przez ta pogode:P dlatego temacik taki a nie inny..
thx za odpowiedz..
moze kots jeszcze se wypowie??
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna - 2 sposoby dawkowania; ktory wybrac?

Następny temat

dawkowanie odżywek i informacjie o nich

WHEY premium