SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcaa, glutaforce, perfect amino, amino anabol

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie masz dużo kasy to przy cyklu masowym nie bierz antykatabolików ja biorę cały rok

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Yyyyy... To znaczy... co to znaczy? :o Czyli bez katabolikow to z kreatyny mi malo na masie zostanie po cyklu? Czytalem, ze duzo wody odchodzi... Mozna prosic tak prosciej, bo nie znam sie na tych wszystkich odzywkach i innych takich... A moze czas najwyzszy sie zainteresowac? ;]

hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Panowie od suplementacji doradzcie mi ! Mam bialko serwatkowe multipowera i chcialbym do tego wziasc aminokwasy. I w zwiazku z tym prosze doradzcie mi jakies aminkokwasy przed i po treningowe. Ja juz sie w tym pogubilem perfect amino,amino anabol PQ.Jak dlugo to trzeba brac, czy rownoloegle razem i jak sie skonczy to mozna nastepne. I jeszce jedno jak na moja masa to na jak dlugo powinno mi to starczyc.Bede bardzo wdzieczny za cenne wskazowki.

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze antykataboliki zacznij brać po cyklu masowym albo pod jego koniec. Do Garrego - jeżeli chcesz aminki hiteca to aapq są to bcaa czyli jak to nazywasz potreningowe - bierz jakieś 8 kapsó po treningu (ja biorę 12 ale 8 starczy), aminokwasy całodniowe - dobre Ultimate, dobre Universal 2700, te z hiteca są średniej jakości. Całodniowe bierzesz 20 min przed większymi posiłkami. Pytasz jak długo - aminki bierze się cały czas, jeżeli chcesz oszczędzić BCAA bierz tylko przy rzeźbieniu - przy masie nie są niezbędne

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lucek, skąd bierzesz aminki Ultimate 2700? Wszędzie w Polsce są dostępne tylko 1900, a chciałem zakupić 2700 albo 3100.

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo ściągam z USA albo kupuję - w warszawie są pod Dworcem Centralnym, te 1900 to pomyłka

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeczywiście, pod Centralnym widziałem 2 sklepiki z odżywkami. Nieomieszkam zajrzeć do nich następnym razem, jak będę w Wawce. Mam tylko nadzieję, że akrat będą je mieli

Dzięki - Sog for You

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Jak zwykle lucek na ciebie moge liczyc,dzieki za odpowiedz w sumie to ja zaczynam dopiero przygode z suplementami stad moje pytanie bo juz mi sie metlik zrobil w glowie i pomieszaly mi sie wszystkie te anabole i aminokwasy . Ach jeszcze jedno pytanie lucek : czy obydwa aminokwasy nalezy brac rownolegle i czy jezeli skonczy mi sie ten przedtreningowy to czy moge brac potreningowy (sorki za lamerskie slownictwo ale dopiero ucze sie nazw:) ) Czy nie bedzie zadnych perturbacji w zwiazku z brakiem jednego ?? SG

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Zion, aminokwasy 2700 Universala mają, o ile pamiętam, 1750mg amino w tabletce, więc nie są jakieś specjalnie silne.
Tyle że pakowane są po 800 szt. więc takie opakowanie wychodzi nieźle cenowo, ale chyba nie taniej niż np. amino 4600 Vita Life po 400 szt.
Lucek ile płacisz za amino 2700, 800 szt?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmmm...... dziwne - na stronie Universala w dziale produkty znalazłem Amino 1900, Amino 3001, AminoTech, BCAA 2000, Egg Amino 1700, 23 Aminos, Amino 1000. Żadnego śladu po Amino 2700.....


Pozdro

Be STRONG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do kreatyny

Następny temat

Weider czy Hi-tec??

WHEY premium