SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bóle poiniekcyjne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1942
od poniedzialku laduje w siebie propionat z unichemu i juz mnie tak barki bola ze nie moge spac w nocy.Ile to bedzie trwalo bo jak narazie bol nie ustepuje.Z gory dzieki za odp.beda sogi

mnie nie kształtuje mody rewia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
zmieniaj miejsce iniekcji
rob dokladniej zastrzyki i wyciagaj powoli igle.

nie rob joystika z igly i bedzie ok

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
swoją drogą czemu w barki jak jest udo.nigdy tego nie pojme,ale najwyrazniej ludzie lubią sie pogimnastykowac i troche emocji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1942
tzn ze jak w udo to nie bedzie bolec ?? mi polecali w barki miejsca zmieniam raz w jednego raz w drugiego.Staram sie dokladnie robic strzaly i chyba takie robie.Kazdy shot tak bedzie bolal czy z czasem przejdzie ??

mnie nie kształtuje mody rewia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli nie jest to wina źle wykonanego strzału tylko środka, to nawet jak będziesz walił w uda to będzie boleć, może mniej, ale będzie...

często jest tak, że z biegiem cyklu tolerancja na ból wzrasta i teoretycznie, nie powinno boleć tak bardzo jak na początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1942
a jest opcja ze to jest wyj..ka??

mnie nie kształtuje mody rewia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
Nic na to nie poradzisz, unichem propionat bolał zawsze nieziemsko.Rob w uda lub dupe, wtedy boli ale w niczym nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeszkadza trochę w robieniu przysiadów i siadaniu na kibel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1942
a cypionat z tej samej firmy tez tak boli ??

mnie nie kształtuje mody rewia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
Inside nie koniecznie, mnie bol na udach utrzymywał sie bardzo krótko i w niczym nie przeszkadzał, co do cypionatu to nie mam pojecia akurat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1942
pierwszy strzal juz prawie przechodzi a robilem go w poniedzialek.w tym miejscu gdzie ten strzal byl zrobiony wyskoczyla mi taka czerwona plama (cos jakby uczulenie tylko nie swedzi)wiecie co to jest i czy to cos groznego ??

Zmieniony przez - SWRN w dniu 2008-05-29 14:24:52

mnie nie kształtuje mody rewia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fluoksetyna a efedryna.

Następny temat

problem z erekcja na cyklu

WHEY premium