Co roku pojawiają się potencjalni kandydaci na Olympię, a wiele wskazuje na to, że kolejnym z nich może być młody kulturysta, Fabio Giga. Brazylijczyk ma już ponad pół miliona fanów na Instagramie, gdzie regularnie wkleja zdjęcia i filmiki z treningów. Z pewnością jest świadomy swojej imponującej budowy ciała, ale pytanie brzmi: Czy jest to materiał na przyszłego Mr. Olympia?

Wiadomo, że rozmiar to nie wszystko, co zaobserwowaliśmy szczególnie w tym roku, podczas występu Big Ramiego. Wielu mężczyzn może stać się masywnymi dzikami, ale w kulturystyce liczą się jeszcze inne rzeczy, takie jak docięcie, symetria czy pozowanie. Tatuaże oczywiście byłyby minusem, bo za to często są odejmowane punkty. Jeśli Fabio Giga będzie nadal konsekwentnie ciężko pracował, być może czeka go niezła kariera w sporcie kulturystyki. Scena Olympii ma tylko 10 miejsc dla elitarnych kulturystów i ciężko będzie mu się przebić. Czy Fabio Giga będzie na tyle dobry, że dostanie się do czołówki? Nawet jeśli nie, mamy nadzieję, że osiągnie sukces w sportach sylwetkowych.

Komentarze (2)
lordknaga

fabio prowadzi mojego znajomego i sam twierdzi ze starty to strata hajsu i czasu - startowal a startowac nie zamierza, wiec kandydatem na mrolimpia nie jest, chyba ze ktos mu grubo za to zaplaci.

2
lodzianin1

Predyspozycje to chłop ma

1