SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anapolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Na piszczelach to już mi takie gulały wyskakują po bieganiu - chyba żyły. Może i faktycznie im częściej się będzie biegać na pompie to ból będzie bardziej do zniesienia na piszczelach. Ale żyły na bicach fajnie powychodziły - opłaca się pocierpieć przy bieganiu na pompie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
dam rade

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2458
Antek z bałkana klepie bardzo dobrze. Ziomeczek zawet powiedział ,że przeraża go to jak szybko rośnie jedzie 100mg ed .Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
obetnij węgle do zera na pare dni przed maratonem zamiast węgli same aminokwasy trzaskaj+dobre źródło energii oleje i pompa oraz ból nie powinien być uciążliwy a jak sie pojawi bo na bank będzie to szybciej zniknie,przynajmniej takie jest moje pokemonowe rozumowanie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
133mhx jak wyglada Twój cykl w całości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nie pytaj..

co do tych wegli masz racje mysle ze nie bedzie takiej pompy

od 1 maja zaczna ucinac wegle,doloze zluszczy i BCAA dociagne tak do 17 bo wtedy mam zalicznie

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2011-04-18 18:44:54

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
szamałem w lipcu bałkana robił super robote i to przy 50mg/dzien teraz planuje 100mg/dzien i zdam relacja
uwazam ze bałkam to najlepszy antek na ten czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
węgle ogranicz, nie dopuść do jakiejś większej retencji, na antku zresztą nie uświadczyłem jakiegoś wielkiego zalania, te mity sa stąd że jak się w******la do tego kebaby śmieci i nie panuje nad apetytem to potem sa mordy okrągłe, sylwetki zalane i pyerdolenie że antek ciagnie wode. Dużo zawodników na pare dni przed zawodami stosuje jego duże dawki, a wiadomo że na takim etapie nie mozna sobie absolutnie pozwolić na chociaż minimalną retencje. wnioski można łatwo wyciągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2288 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14273
wszystko rozgrywa się w kuchni

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
do konca kwietnie dociagne na weglach w kazdym posilku ale z umiarem.Od poczatku maja zaczne sie przygotowywac na tip top

tylko jedno mnie w*urwia,strasznie ciagnie mnie przyczep lydki ten na dole,boli przy chodzeniu dlatego odpuscilem bieg juz chyba ze dwa tyg

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak głęboko wkuwać Dece z Cidotestonem?

Następny temat

Cykl na Deca + Sustanon + Proviron + HCG + Colmid/Nolvadex

WHEY premium