SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alergia/...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
no przeciez napisalem - skoro mleko i jaja uczulają to za duzego wyboru nie ma...
białka sojowe i pszeniczne, to pierwsza możliwośc, chociaż te białka maja w sieci kiepskie recenzje.
no i popróbuj ostrożnie jeść serwatkę. stopniowo zwiększaj podaż białka. no i tak z ciekawości zapytam: ile białka jadłeś przed alergią a ile jesz teraz. jakie to białka? tzn z czego (mięso, ryby, mleko itd).
znam temat z autopsji. sam mam zmiany o wyglądzie łuszczycy jak przegnę z dietą. zauważyłem, że przede wszytskim biorą się ze zmian podaży makroelementów, a nie od odżywek jako takich
pozdr
ps. nie sądzę żeby mama odróżniała atopię - jedną z dziwniejszych rzeczy w dermatologii.


Zmieniony przez - duch_banka w dniu 2007-01-30 14:58:30

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
atopia czyli atopowe zapalenie skory ?



bo jesli tak to moja mama da rade to odroznic (wiem draze ten temat :P)bo w mojej rodziny kuzyn to mial wiec wie dokladnie jak to wyglada...


wiec przed ponownym objawieniem sie alergii to bylo raczej tyle ze rano razem z platkami mleko + ogolnie tyle co raz na jakis czas ryba i ogolnie miesa...

a po podjeciu diety
rano jajka + platki owsiane w postaci omletu
obiad piersi z kurczaka



wiec poprostu mysle, ze to od jajek, bo pol zycia ich nie jadlem ze wzgledu na alergie, a tu nagle zaczelem jesc i to ok 2 do 4 dziennie
wiec to pewnie od tego
sproboje od system protein 80 olimpu i bede powoli sprawdzal

dziekx za pomoc

SOGa daje

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
dzieki za soga
atopia i atopowe zapalenie skóry - prawidłowa forma to ta druga chyba, ale potocznie lekarze uzywaja tej pierwszej i jakos sie od nich nauczylem.
no widzisz - mamy coraz wiecej informacji. mam propozycję, skuteczną ale bardzo powolną.
twierdzisz ze to przez jajka. wyrzuć je zupełnie. poczekaj az krosty znikną (zajmie to jakiś tydzień, moze dwa). potem dodaj jedno jajko. znów poczekaj dwa tygodnie. jeśl się nic nie wydarzy, to dodaj drugie.
nie dodawaj jajek z odzywka, bo wtedy trudniej Ci będzie ustalić skąd krosty.
zachęcam do policzenia ile gram białka dostarczałes na dzień kiedyś, a ile teraz. imho to bardzo przydatna informacja
pozdr i zycze gladkiej skórki
ps. napisz co lekarz powiedział

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Przez całe życie odżywek nie będziesz jadł.

Ja bym standardowo zrobił własne badania. Przez kilka dni jadłbym tylko jajka, piersi, twaróg. Przez jeden dzień się nie opłaca robić ale warto spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
wiem ze to alergia, juz teraz 100%

zrozumcie ja kiedys bylem ostrym alergikiem, ale przeszlo mi, a teraz znow sie chyba nawrocilo ; (

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Spoko też byłem alergikiem: zwierzęta, pyłki kwiatów, ścięta trawa.

Jednym słowem jak byłem mały to pół dnia miałem rumianek na oczach i wyglądałem jak Kwazimodo ( nie wiem jak się to pisze)

Na szczęście alergia minęła i daj Boże żeby nie powróciła.

Spróbuj tak jak ci pisałem przetestować od czego możesz mieć te wyrzuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
Jednym slowem az przykro sie takie cos czyta;/ jak ja bym mial takie uczulenie to bym sie pocial chyba

Remember The Name

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
100 % od jajek

bo od tego mialem zawsze i teraz ich duzo jjem wiec to napewno od tego...




no nic
teraz bedzie pewnie przymusowe nie jedzenie jajek przez jakis czas az ta alergia znow zaniknie heh... ;]

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
przykro:P???

to wyskakuje taka malo widoczna tarkka z malutkich pryszczykow na gorze klaty i plecach
prawie w ogole niewidoczna
no ale organizm jednak reaguje na to i to denerwuje...

na szczescie moge jesc piersi i miesa ryby itd
wiec nie wszystko stracone
nie moge narazie tylko jajek wiec jest spoko


OK end of topic thx ; P

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
Kiedys megalol mial gianera z białkami przenicznymi :P

Remember The Name

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NitroProGen Best Protein Complex

Następny temat

co lepsze???

WHEY premium