SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"nagly" zanik siły i masy mięśniowej.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42
Witam,

Piszę do was bo nie wiem już absolutnie gdzie się z moim problemem udać, a może ktoś był w podobnej sytuacji. Postaram się opisać mój problem w miare zwięźle. Ogolnie to wszystko było ok aż któregoś dnia gdy się obudziłem poczułem taki dziwny dyskomfort w okolicy ramienia. Niby nic nie bolalo ale czułem że po prostu coś jest nie tak. Z upływem godzin ramię zaczęło boleć i ten ból promieniowal najpierw na triceps potem az do łokcia. Ten ból utrzymywał się dobre 2-3 tygodnie jednocześnie miałem takie uczucie jakby triceps że ścięgnami się dosłownie kurczył. Przy okazji zaczęło też promieniować do łopatki przy czym zaczął boleć też motyl, jak na zakwasie chociaż wysiłku nie było żadnego.. Przez te dwa tygodnie nie dałem rady spać bo jakbym reki nie ułożył to bolało jak cholera wraz z tym uczuciem jakby wszystko mi się w ręce ruszało i kurczyło samoistnie. Tak jak robiłem luzem pompek 40 tak z dnia na dzień nie dam rady zrobić nawet jednej. Otwieranie drzwi lewa ręka to dla mnie wyczyn jakbym pchał paletę cementu.
Od początku tego wszystkiego minęło teraz już 3 miesiące. Bólu nie odczuwam już, ale dyskomfort straszny pozostał, ręka mniejsza od drugiej, pół objętości dosłownie wyparowało,siły dalej brak, uczucie jakby wlazło coś pod łopatkę no i dziwnie zdeformowane mięśnie barku i pleców z lewej strony.
Byłem u lekarzy 4. Dwóch orzekło że zapalenie ścięgna, jeden zapaleniem barku, robilem prześwietlenie wszystkiego, miałem terapię falami dźwiękowymi (chyba tak to się nazywa). Osteopata orzekł że mam przez BJJ dobrze załatwione kręgi. Niby coś tam poprzestawiał i faktycznie jaka trochę lżej, ale to dalej nie jest to...

Miał ktoś może coś podobnego? Nie mam pojęcia do jakiego lekarza się z tym już udać, każda z nich ma swoją teorię ale żadna nie była trafna... A czas leci:/

Dzięki z góry za podpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1019 Napisanych postów 5413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137008
Neurolog? Byłeś u fizjo? Miałeś rtg i usg? Może problem z nerwami, może jakiś ucisk na nerwy. Dla mnie to śmierdzi problemami neurologicznymi.

Poczytaj o objawach udaru albo mini-wylewu bo to trochę tak wygląda.


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2024-06-07 23:45:24

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42
Robiłem rezonans całej ręki ale ortopeda prócz starej kontuzji sprzed kilku lat nie widział nic innego.
Ogarnę jakiegoś neurologa bo jeszcze nie podążałem tym tropem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1019 Napisanych postów 5413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137008
No to rezonans ręki robiłeś a rezonans odcinka szyjnego kręgosłupa? Całego kręgosłupa? Głowy?;)
Warto zbadać.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek motywacji po wielu latach treningu i brak ochoty na " trzymanie " formy. Czy mieliście tak?

Następny temat

Wakacje Międzyzdroje 7.07-13.07.2024

WHEY premium