SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

esseliv czy styknie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 947
siema cwicze juz sobie troche an siłowni raz jest lepiej raz gorzej (juz z 5 latek) mialem 2 latka przerwy, ogromna refleksja nad soba wócila mnie spowrotem na siłownie , stosuje wysoko białkową diete , głównie serwatka troche , i uzupełnienie suplemacja białka hi tec protein , jem regularnie i na przybieranie masy eisniowej bardzo nie narzekam...

teraz chce zastosowac sobie i zarzucic 5 tygodniowy cykl Stanolem Ukrainskim ( Stężenie: 10 mg / tabletkę ) produkowanym przez Eurochem Laboratories w celu podkreslenia definicji mieśni, nie chce byscie mi doradzali zebym cos dotego dorzucił jakies Primobolany, omki czy deki , bo nie mam w swoim celu jakis mega efektów wiec podarujcie sobie stwierdzenia ze nie ma sensu samego Winka ,

otórz moje pytanie interesuje sie osłona swojego organizmu a dokładniej watroby Esseliv-em, i pytanie dotyczy tego czy dawka w trakcie trwania cyklu 3 tabletki Winka + 3 tebletki osłonowe na dzien wiadome , podzielone na 3 dawki w ciagu dnia w odpowiednich odstepach czasu i z zastosowaniem diety zaopatrzonej w duza ilosc białek bedzie oka , po cyklu mam zamiar zastosowac kuracje regenerujaca esselivem trwajaca okolo 10 dni po 5 tabletek dziennie czy powinno byc z organizmem wszystko w porzadku, o to głównie pytam , mile tez rady dotyczace cyklu ,

PROFIL:
1.WIEK:22
2.WAGA:75kg
3.WZROST:169
4.WYMIARY:
BICEPS:40
KLATA:niewiem
UDO:nieiwem
TALIA:88
5.STAZ NA SILOWNI:3 lata liczac przerwy
6.DIETA
BIALKO:3g./kg podczs cyklu
WEGLOWDANY:9-12g/kg
TLUSZCZ:staram sie ograniczac
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8.TRENING: wytrzymałosc , siła , rzezba ... w czasie cyklu popracuje nad siła, wytrzymałoscią
9.CEL CYKLU: podkreslenie mięśni, zweżenie tali , urzezbienie ciała
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: -
11.POZIOM BF% nie badałem , nie bylo sensu
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY) utrzymuje sie, ciezkimi treningami - wzrost ale nie wysoko jakosciowej masy miesniowej ,
13.STAN ZDROWIA:bdb.
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:-
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
prop z winkiem i byloby si

samo winko wysusza stawy przez co mozesz nabawic sie kontuzji.


ale co zrobisz Twoja sprawa

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
na cyklu 3-5nawet mozesz, kwestia indywidualna.
po zakonczeniu cyklu - hepatil na regeneracje.

zdr.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 947
http://www.i-imagehost.com/uploads/b8bec97c76.jpg

jeszcze sylwetka

i podziekowanie dla tych którz kompetentnie sie wypowiedza , z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
no masz juz moja wypowiedz u gory, mam nadzieje ze kompetentna - a jesli tak, to kto niby ma sie jeszcze wypowiadac jak temat jasny juz.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 947
dzieki wielkie, widze po profuilu ze kompetentnie udzieliłes pomocy :) , jeszcze co do tego 2 srodka prosiłbym o czas zazywania i dawki tego hepatilu

i jakas opinie czy jest sens zarzucenia tego Winka i szase na lekkie podciencie miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
sens moze byc, szczegolnie jakbys dodal propa.

hepatil - jak na ulotce.

zdr.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 947
nop to podsumowujac ten post :)
Esseliv 3-5 raza dziennie w czasie cyklu
po cyklu hepasil na regeneracje

czy eselivem moge a raczej powinienem jeszcze po cyklu ciagnac dawkowanie? jak cos to prosze ostatni raz o napsianie :) i zamykamy watek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
nie musisz, bo po cyklu bedziesz miec hepatil.

no i odblok

zdr.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 947
no jeszcze ta kwestia odbloku ,,,,

niby ejstem przekonany i przekonuje mie opinia ludzi którzy mowia ze po winnku odblok np: clomidem jest niekonieczny ...i niepotrzebny ... jesli chodzi o samo Winko , ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Od kiedy ćwiczysz regularnie?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 947


z 3 miesiac wracam powoli do formy po 2 klatach przerwy , chce popracowac nad rzezba ... wiec nie naleze do zaczynajacych wiec jak odpowiadacie to bierzcie to pod uwage,
wiec prosze jeszcze raz o odp dotyczacych moich pytan ...
jest to 1 cykl , i sam winstrol uzyje ... z góry dziekuje i pozdraiwam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek cyklu - osłabienie

Następny temat

Winstrol Depot + Meta 2 cykl ?

WHEY premium