SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Zakochani w muskulach" onet %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
namówiłem ją kiedyś na fitness club, pochodziła dwa tygodnie i tyle, bo stwierdziła że nie widzi rezultatów i to nudne jest
hehe, rzucić szkoda, bo są inne hmm aspekty ale jak mi powie "ja albo siłownia" to będę musiał jej odpowiedzieć "no cóż kochanie, w takim razie będzie mi Ciebie brakowało..."

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam czasu nawet tego czytać
bo robię bica 5l baniakiem z wodą
aby pompa była cały dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
I slusznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
31-letni sprzedawca James Broad z Bristolu już od ponad czterech lat bierze sterydy, by wzmocnić swoje mięśnie, chociaż środki te osłabiają w nim popęd seksualny, przyprawiając o frustrację jego dziewczynę, 40-letnią Nikki Cox. James przez dwa miesiące wstrzykuje sobie sterydy kilka razy w tygodniu, a potem robi 4-miesięczną przerwę.

Nikki, pracownica supermarketu, mówi, że nie była zadowolona, gdy zaczął to robić, ale James ma zbyt silną obsesję na punkcie swego ciała, żeby z tego zrezygnować. – Sterydy zabijają w nim libido i seks jest ostatnią rzeczą, na jaką ma ochotę. To frustrujące, ale ponieważ nie bierze ich cały czas, jakoś to wytrzymujemy. Jest perfekcjonistą i twierdzi, że sterydy dużo mu dają, więc ich nie rzuci.






Oj wyglada na to ze James nie moze juz zniesc widoku grubej dupy Nikki i zaspokaja na boku inne, młodsze i bardziej atrakcyjne kobiety podczas gdy Nikki zyje w przeswiadczeniu ze nie wali jej bo bierze sterydy Sytuacja tym smieszniejsza ze zapewne pozostale zainteresowane błagaja go na kolanach zeby dalej wbijał



A tak powaznie to oczywistym jest fakt ze to wszystko zostalo skomponowane/spreparowane w taki sposob zeby wywołujac kontrowersje napędzic tą cała "medialną machine". Ci ktorzy pisali ten artykul doskonale wiedzą jak aktywować (w tych durniach ktorzy beda to czytali) okreslone reakcje i zakodowac to co chcą, jednoczesnie nabijajac liczniki ogladalnosci. Tak to funkcjonuje. To w pewnym sensie technika manipulacji. Pismaki żeruja na głupocie wiekszosci spoleczenstwa





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-09-16 14:29:31

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 100 tabletek sterydu i żel z brylantyną-proszę o rozpiske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żenada totalna, ale i tak wole artykuł "mały ptaszek w wielkiej klacie" http://zdrowie.onet.pl/1512292,2040,,,,ma_y_ptaszek_w_wielkiej_klacie,styl_zycia.html

ale mnie motywuje ten artykuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3922
Przegibon:zgadzam sie w 100%.najbardziej z ostatnim zdaniem.

Zmieniony przez - smoki1 w dniu 2009-09-16 14:35:53

S-mocze
F-orum
D-yskusyjne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
justine197 - steryd rozdrobnić, np w moździerzu, koniecznie drewnianym, bo inny zabija steryd, a drewniany jest przyjazny sterydowi, nastepnie zmieszać z żelem i podgrzać do 65 stopni, ostudzić i schować do lodówki na temp 5 stopni na 10 dni, potem wcierać dwa razy dziennie w mięśnie które chcemy żeby rosły, w odstępie 8 godzinnym, gdyż taki jest okres półtrwania mieszanki w organiźmie, a chcemy uniknąć wahań. Cykl góra 10 tygodni, bo grozi żelo dick. taka mieszanka powoduje przyrost czystej masy mięśniowej bez grama tłuszczu.
Uwaga nalezy unikać wcierania we włosy gdyż jak wiadomo steryd spowoduje ich wypadanie.

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazdy prawdziwy brysiu ma "100 tabletek sterydy" w zanadrzu. To haslo bankowo bedzie popularne na sfd!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
pasowalby mi ten steryd co oslabia, bo po tej strasznej omce to chwilami strach wstac od stolu, zeby komus chuiem oka nie wybic

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-09-16 15:23:47

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maxpro

Następny temat

samopoczucie

WHEY premium