SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- PERFUMY - stała oferta, informacje i porady ...

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60377
Masz moze Davidoff Echo Men ?

Edit :

Biore na 100% Damskie Calvin Klein Euphoria 100ml 170 . Czekam jeszcze na info odnosnie Davidoff Echo Men.

Zmieniony przez - venom81 w dniu 2009-11-30 10:28:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Czy jest możliwość żebyś mi wysłał 2-3 próbki Abercrombie & Fitch Fierce jeśli oczywiście masz???Bo chciałbym zamówić ale jak mam wydać ok200zł i się zawieść to,zapłacić mogę za nie i przesyłkę.Jeśli zapach by mi się spodobał to od razu zamówiłbym 50ml

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 717 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2865
echo i euphoria sprawdze czy zostaly, fierce 1 ml - 5 zl, do sprawdzenia zapachu nie potrzebujesz wiecej, jak bedziesz chcial to napisz juz maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60377
Wysłałem zamowienie na maila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 717 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2865
@
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Witam!
Jestem zainteresowany kupnem wody toaletowej tylko zastanawiam się jakiej. Myślałem o 1 Milion ale strasznie dużo osób jej używa(głupio używać tego samego zapachu co qumple). Jak dobrze wiemy ogromnymi krokami zbliża się zima, jednak chciałbym kupić jakieś perfumy które dobre będą zarówno na zimę jak i na ciepłe letnie dni. Moje typy Hugo Boss(szary), Acqua Di Gio, Lacoste Essential( green) Armani mania. Jeżeli macie jakieś inne propozycje piszcie proszę, pójdę do sklepu i zobaczę czy warto.
Krzychoo26- liczę szczególnie na twoją pomoc. Zamierzam także je kupić właśnie u Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
kupie perfumy hurtowo i po hurtowych cenach
gg 7372095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 717 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2865
sprawdz bosa szarego, armani manie i caroline 212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Wielkie dzięki za informacje. Naprawdę Cię podziwiam za to że każdemu tu odpisujesz i podpowiadasz, powiesz mi jeszcze tylko jak jest z trwałością tych perfum na skórze (bosa szarego, armani manie i caroline 212) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 717 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2865
na każdej inaczej, sprawdzisz w perfumerii co najdłużej trzymie na skórze. jak powiem, że coś pachnie dłużej na mojej, to na Twojej może być całkiem inaczej

Zmieniony przez - krzychoo26 w dniu 2009-12-01 00:37:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KA 2500 Olimp

Następny temat

Kupię "MEN'S HEALTH JOGGING" ! ! !

WHEY premium