SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Olimp"-Wrocław

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2127
Jest może ktoś kto treniuje w "Olimpie" na Orzechowej? Jak tam sie przedstawiaja treningi samoobrony? Słyszałem ze jest to mieszanka judo, boxu, thaiboxu i kicka. W jakie dni są treningi, ile kosztują? napiszcie coś o tym.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2373
siemanko
kosztuje to jak sie nie zmienilo to 50zl i masz w tym silownie wiecej sie dowiesz na
www.olimp.wroclaw.pl
Pozdrawiam
mawrik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2127
mawrik, chodziłeś tam? i jak było? ile razy w tygodniu były treningi? na stronce troche ubogo na temat tej samoobrony, głownie jest o judo dla młodzików.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2373
mozesz wypelnic prolif bo nie wiem ile masz lat i skad jestes
Pozdrawiam
mawrik
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=92875&whichpage=1&crc=13214547#post4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2127
profil, wypełniony (narazie wstępnie i nie kompletnie). ale najważniejsze jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2373
A wiec tak chodziłem ta wsumie to było 4 razy tygodniowo tylko ze w tym był raz trening siłowy czyli siłownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2127
jak to sie dzieliło w tygodniu? Jednego dnia, grapling, drugiego stójka, trzeciego siłka, a czwartego laba? czy jak to wyglądało? mawrik, czemu przestałeś tam chodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2373
Proponuje ci się przejść do szkol i pogadać z trenerem albo zobaczysz sobie trening jak on wygląda a przestałem chodzić, dlatego ze ja już swoje potrafię.
Zawody tez mam już za sobą a przeczesz nie mam zamiaru zostać zawodowym zawodnikiem chodziłem dla samego siebie.
Teraz chodzę na siekł, bo postanowili jakoś wyglądać możesz mnie ocenić w profilu.
Mnie się tam podobało i od czasu tam wpadam się poruszać
Pozdrawiam
mawrik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2127
a jak sam trenig wyglądał? jak mięliście sparingi to w formie full contakt, czy jakoś inaczej? Hardcorowo sie napierdzielaliście, czy z wyczuciem, nie niszcząc przeciwnika? Pytam sie dlatego bo nie wim czy z dziewczyną sie tam udać na treningi. Jest sporo lania po buźce? Odpowiednie dla baby? Mieliscie tam do dyspozycji worki, gruszki, rękawice, ochraniacze etc?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2127
no faktycznie w profilu to jesteś niczego sobie :) tylko pogratulować. Wielkie dzięki za wszelkie info. Pisałem do prowadzącego, zapisy są dopiero od września :(
Oczywiście dla Ciebie SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2373
Tak były tam walki rożnego rodzaju np.: w parterze rożnego rodzaju dzwignie walki stylu kick boxing sam boks judo jak załatwić przeciwnika jednym ciosem było tam tego wiele powiem ci tak na pewno z kobietą się tam nie wybieraj bo nowi zawodnicy SA ta sprawdzani czy cos potrafisz i dostaniesz wycisk hehe każdy to mniam ja tez ale przetrwałem
Pozdrawiam
Mawrik
Może dasz mi soga dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mezger-Sakuraba

Następny temat

co jest najlepsze???

WHEY premium