SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Meta ruska"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Witam serdecznie. Z góry przepraszam, bo wiem, że PODOBNE wątki były, ale ten temat jest dość poważny.
Otóż, dziś zakupiłem sobie 100 tabletek methandienone(mety ruskiej). Wiem, że jest to oryginał, ale przejdźmy do sedna sprawy.
Chcę stosować je według piramidki 2/2/3/3/2/2. I pytanie do was. Po każdej tabletce mety biorę jakieś 5-10 minut później jedną tabletkę Sylimarol 70g. I zamierzam po skończeniu tabletek mety wziąć tabletki Clomidu. Tylko nie wiem ile i jak dawkować oraz czy te tabletki wystarczą, żeby wszystko było w porządku? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie! Odwdzięczam się SOGami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
tomek 82 ---> Proszę, napisz który najlepszy: http://www.kulturystyka.sklep.pl/index.php/cPath/37/Tribulus-Terrestris-i-ZMA.html
Który wybrać i ile tego kupić, oraz jak dawkować. Bedę dozgonnie wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970
Nie bierze się piramidki. A jak chcesz się dowiedzieć jak się bierze to napisz coś o sobie czy tam wypełnij tą ankiete cośtam..

Zmieniony przez - x7 w dniu 2007-05-26 22:38:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
A jak powinienem brać? Przyznam się, że jestem kompeltnie zielony jeśli o to chodzi, dlatego wole sie upewnić. Dziś wziąłem już jedną i za chwilę biorę drugą. Więc proszę Cię, napisz mi jak to się powinno brać oraz jakei tabletki do tego, żeby 'uniknąć' skutków ubocznych tego? Dodam jeszcze, iż zamierzam wziąć tylko jedno pudełko. Nie więcej! Mam ponad roczny staż, 18 lat oraz 70 kg ważę. Prosze o odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 736
sylimarol za słaby:/ weź kup esseliv i do każdej tabletki mety dawaj jedna tabletke osłonki np. dziennie 3tabsy mety to 3 tabsy osłonek itd.
poza tym zrobiłbym piramidke taka 3-4-4-3 ale to takie moje skromne zdanie..
na odblok clomid(lub clostilbegyt) i zacznij tak: prezz pierwsze dni 100mg/dziennie, a po 5dniach dawka redukowana do 1 tabletki dziennie i bierzezsz do skończenia opakowania..powinno pomóc powodzenia i dużych przyrostów:)
ja bym tak ten cykl zrobił ale lepiej wyjdziesz jak sie bedziesz słuchał prawdziwych eksperttów:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Myślisz, że esseliv wystarczy? I sądzisz, że jak na pierwszy raz 3/4/4/3 to dobrze? Clostilbegyt jest także na recepte, prawda? A coś ogólnodostępnego znajdzie się? Czy muszę jakoś załatwić sobie receptę na Clomid, albo Clostilbegyt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 736
mete załatwiłeś to nie powinno być problemu chyba z odblokiem zeby sobie załatwić:D
zaznaczam że nie jestem specjalistą ale takie dawki powinny cie ruszyć:) jeśli masz wątpliwosci to szukaj wyszukiwarka albo poczekaj na opinie doswiadczonych:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
No właśnie z tym jest problem mały. Będę musiał namówić dziewczyne by poszła i załatwiła mi to. Poczekam na odpowiedzi specjalistów, chcę mieć pewność. Dziękuję ślicznie za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970
Nie wiem czy wogóle trza odblok po tym ruskim gówine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
ankieta qwa....

a tak poza tym zamiast śmiecić to poszukaj !

Zmieniony przez - ttiiggrree w dniu 2007-05-26 23:38:13

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Jaka ankieta? Jestem tu nowy... I umiesz czytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
pytanie czy to ty umiesz czytac - REGULAMIN i tam jest ankieta , to jest podstawa .

Zrozum że nie wiemy nic o tobie i nie mozemy jasno okreslic tego jak masz brac .


ps. a co do sylimarolu możesz go brać razem z metą

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolva?

Następny temat

Doping

WHEY premium