SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-Dobre białeczko-

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Również proponuję HiTec Protein. A jeżeli chodzi o serwatkę to WPI Extensora (cenowo bardzo dobre).

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze Redrum widze, że również Ty podobnie jak i ja nie masz zaufania do takich "młodych świtnie rozwijających się" firm - Anakonda się zmartwi
a co do taniego białka to Zwierzu - tak jak Sonbaty napisał 75 zł za 80% koncentrat "młodej" firmy kontra Ultimate - za około 100 z kawałkiem to wg mnie nie jest tanio

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
Zion a mozesz mi wytłumaczyć jaka jest różnica pomiędzy tym białkiem HI TECA a serwatką????CO bardziej polecasz?

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko serwatki to białko uzyskiwane..... z serwatki Natomiast HiTec jest mieszanką różnych białek (mleko, jajko, przenne).
Zależy kiedy chcesz brać - w ciągu dnia lepsza jest serwatka - szybciej jest wchłaniana. Natomiast na noc lepsze jest biako proteinowe (HiTec). Wolniej się wchłania, przez co zapewnia lepszą ochronę przed katabolizmem.
HiTec jest bardziej uniwersalny i przy tym tańszy.

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozatym hitec to naprawdę dobre białko

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za takie pieniądze? Najlepsze

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
1.CZyli rozumiem ze HI TEC PROTEIN ma 90% zawartości białka?
2.ALe czytam właśnie ze to białeczko jest tylko w folii.Czy nie jest to niewygodne?
3.Jaki smak polecacie? banan,czekolada,truskawka czy wanilia????
4.W czym je rozpuszczać???mleczko 0,5% czy woda????


ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak hi tec protein ma 90 % białka i nie tylko jest w foli jest też dostępny w puszce,smak tego białka jest bardzo dobry i wybór smaków zależy od twojego gustu,najlepiej rozpuszczac ja w mleku 0,5% moim zdaniem!

ABY ŻYĆ TRZEBA WALCZYĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
no nie faworyzujcie tak tego hiteca,przecie sa i lepsze białka


pozdr

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jeszcze dodam, że miałem smak bananowy, a teraz mam czekoladowy i oba są bardzo dobre. Od znajomego wiem, że wanilia też jest bardzo dobra.

Patriotpol - np. jakie?

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile przytyje po brani kreatyny ?

Następny temat

Doping na M.Ś.

WHEY premium