SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Co po Metanabolu?"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
clomid to nie cukierki do takiej ilości mety bez sensu go dodawać, mi kiedyś ŚP. Bokito napisał żebym po cyklu jadł sporo pietruszki i powiem wam że wyniki spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawigatorr
a jesli nie zrobie to co sie stanie? mozesz przyblizyc?


wtedy niepotrzebnie ladujesz bcaa, trib, i kreatynkę ____pała stać bedzie ale spadków nie zatrzymasz suplentami jak nie będziesz produkował najważniejszych hormonów

jak nie przekraczasz dawki 25 mg e2d to wpakuj na odblok adt 25mg przez 3-4 tyg a jak nie to clom tak jak wczesniej masz podane

do reszty chłopaków blok niejest w tedy jak pała nie stoi bo to nazywa się impotencja

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-05-03 09:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 718
Własnie najwieksza wada tego forum jest to ze kazdy z was mowi inaczej, tyle ile ludzi tyle opini... w ostatnim tygodniu wrzuce sobie mono+ dieta, gainer, białko ewentualnie tribulusa

Ryż, pierś, kreatynka zrobią z ciebie sk***ysynka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
jak ja robilem taki lajtowy cyklik meta 1-6 20gm ed to nie robilem odbloku po cyklu troche wody tylko ucieklo i tyle reszta sie trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Nawigatorr chlopie ty nie masz pojecia co piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 718
o to mi chodzi co napisales kazdy mowil co bral ze po cyklu troszke masy ucieklo i nic poza tym

Ryż, pierś, kreatynka zrobią z ciebie sk***ysynka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troszke to na drugi dzień ale po miechu.....................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 718
co po miechu? wiecej spadlo? a trzymales diete, nie piles, trenowales czy poprostu to olales?

Ryż, pierś, kreatynka zrobią z ciebie sk***ysynka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
woda zawsze zejdzie po co ci ta woda ja jestem 2 miechy po cyklu i wszystko gra wymiary sie tzzymaja. ja sie raczej odnioslem do tego co napiales o diecie i bialku;=)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawigatorr
co po miechu? wiecej spadlo? a trzymales diete, nie piles, trenowales czy poprostu to olales?


odpowiesz sobie na to po miesiącu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG podczas cyklu czy podczas PCT? Artykul

Następny temat

odblok po tesciu

WHEY premium